Skocz do zawartości

Jaki subwoofer w cenie do 3000 zł?


jaceksz82

Recommended Posts

40 minut temu, S4Home napisał:

Witaj,

R115Sw to świetny sub pod kino. Da Ci bardzo dużo potężnego mięsa.

Jako alternatywa bardziej pod kątem uniwersalności kino stereo to Magnat CS 12 albo Velodyne DB 12 od kolegów z outletu.

Piotr

 

 

Witaj,

Dzięki za propozycję. A czy mógłbym dostać jakiś kontakt do kolegów z outletu? Jestem skłonny wziąć R115SW tylko nie chciałbym zawieźć się jego pracą przy słuchaniu muzyki.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, gdyż będę brał na raty. Wczoraj cały wieczór czytałem na temat subów i wydaje mi się, że skoro zależy mi na dobrym i szybkim basie w muzyce to trzeba brać w obudowie zamkniętej.  Ponadto podniosłem pułap cenowy do 4000 zł. I teraz na horyzoncie pojawiają się następujące egzemplarze: SVS SB-2000 Pro oraz REL HT1205. Czy do 4k jest coś ciekawszego? Dodam, że pomieszczenie to salon z aneksem o pow. około 40 m2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od akustyki pomieszczenia i tego jak i gdzie postawisz suba. 

Ja mam właśnie 115 SW. Też dużo czytałem wcześniej o SVS i powiem że nawet byłem blisko kupienia. 

W końcu przekonałem się do Klipsch, bo chciałem mieć komplet z frontami i centralnym (też Klipsch) i nie żałuję wyboru. To ciśnienie jakie wytwarza to bydle jest niesamowite. Nie tylko słychać ale też czuć. 

Jest teraz promocja na niego. Poczytaj sobie też opinie pod wstawką z linku poniżej.

 

https://www.pepper.pl/promocje/klipsch-subwoofer-r-115sw-485941

Edytowano przez bbbbb29
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, jaceksz82 napisał:

Niestety nie, gdyż będę brał na raty. Wczoraj cały wieczór czytałem na temat subów i wydaje mi się, że skoro zależy mi na dobrym i szybkim basie w muzyce to trzeba brać w obudowie zamkniętej.  Ponadto podniosłem pułap cenowy do 4000 zł. I teraz na horyzoncie pojawiają się następujące egzemplarze: SVS SB-2000 Pro oraz REL HT1205. Czy do 4k jest coś ciekawszego? Dodam, że pomieszczenie to salon z aneksem o pow. około 40 m2.

Zdecydowanie stawiam na REL HT 1205 w takim razie

Albo Magnat Cinema Sub 300 THX

6 godzin temu, bbbbb29 napisał:

Jest teraz promocja na niego. Poczytaj sobie też opinie pod wstawką z linku poniżej.

 

https://www.pepper.pl/promocje/klipsch-subwoofer-r-115sw-485941

nie ma go już.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 4.01.2022 o 09:50, jaceksz82 napisał:

Niestety nie, gdyż będę brał na raty. Wczoraj cały wieczór czytałem na temat subów i wydaje mi się, że skoro zależy mi na dobrym i szybkim basie w muzyce to trzeba brać w obudowie zamkniętej.  Ponadto podniosłem pułap cenowy do 4000 zł. I teraz na horyzoncie pojawiają się następujące egzemplarze: SVS SB-2000 Pro oraz REL HT1205. Czy do 4k jest coś ciekawszego? Dodam, że pomieszczenie to salon z aneksem o pow. około 40 m2.

I jak? Zadowolony z zakupu? Co kupiłeś?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...