Skocz do zawartości

Mój pierwszy zestaw stereo


Szkice

Recommended Posts

Nie wiem czy nie łamię regulaminu ale chciałbym pokazać swój pierwszy zestaw stereo. Za pomoc w wyborze i sprawne dostarczenie całego zestawu do domu dziękuję s4home.

Głośniki to Monitor Audio 5g 100 + wzmacnaicz roksan atessa bez stremara + dac zewnętrzny cambridge audio de mac 100.

Kable asudio quest 2 Rca podłączenie zewnętrznego daca do wmzcnaicza.

Kabel usb wireworld 3m

Kable Meldoika purple rain głośnikowe.

 

Jeszcze sioę bawię z ustawianiem.

 

POdzcas wyjciągania jednego z głośnika umsknął mi na p[odłogę z niewielkiej odlełości i i jest lekko obity róg - złośliwość rzeczy martwych 🙂 

271549115_4668171499916337_7007894545607716012_n.jpg

Jedyny problem mam z Daciem, którego nie mogę ustawić na wyższe próbkowanie 192khz, wgrfałem zalecane sterwoniki itd ale to nic pilnego. Może ktoś miał podobny problem 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Szkice napisał:

 chciałbym pokazać swój pierwszy zestaw stereo.

Aż się prosi, żeby przenieść ten post do klubu Monitor Audio. Będziesz powitany z otwartymi ramionami. :)

Jest już kilka osób, które łączą MA Gold 100 z różnymi Roksanami i bardzo to sobie chwalą. Gratuluję zakupu. Czy dobrze widzę, że Twoje Goldy są w kolorze "fortepianowy heban"? Sam pożyczyłem "ciemny orzech" i jeszcze chwilę temu stały na standach. :)

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Rafał S napisał:

Aż się prosi, żeby przenieść ten post do klubu Monitor Audio. Będziesz powitany z otwartymi ramionami. :)

Jest już kilka osób, które łączą MA Gold 100 z różnymi Roksanami i bardzo to sobie chwalą. Gratuluję zakupu. Czy dobrze widzę, że Twoje Goldy są w kolorze "fortepianowy heban"? Sam pożyczyłem "ciemny orzech" i jeszcze chwilę temu stały na standach. :)

tak, piękny kolor 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...