Skocz do zawartości

Słuchawki TWS do 250-300 zł


Recommended Posts

Witam wszystkich :)

Dziś lub jutro planuje zakupić słuchawki TWS w kwocie 250 MAX 300 zł. Słucham głownie rapu/klubowej/rocka. ANC mile widziane ale nie jest to najważniejsze. Sporo osób poleca mi Jabra 65T ale na dziś do 300zł nowych nie mogę znaleźć. Muszą one pochodzić z Polskiego sklepu żeby do weekendu dotarły do mnie. W oko wpadły mi SONY WF-XB700B. Czy w tej cenie to najlepszy wybór co do moich preferencji ? Słuchawki będą sparowane z Iphonem jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie :)

 

Dziękuje bardzo za pomoc !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative Outlier Air V3

https://pl.creative.com/p/headphones-headsets/creative-outlier-air-v3#buy-menu

Z tego co wiem ze sklepu firmowego wysyłają z magazynu w Polsce. To że będą sparowane z Iphonem oznacza , że będą korzystały z kodeka AAC które te słuchawki posiadają. AptX nie jest tu potrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Niedawno, legendarna marka Koss, zaprezentowała swoje pierwsze słuhawki True Wireless, TW 250 i https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-true-wireless/koss-tws250i.html

za 260 zł to ja nie widzę realnej konkurencji. Masz w nich duży dźwięk, duży bas, frajdę ze słuchania. Polecam Ci ten produkt, szczególnie do tego co słuchasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie jest w stanie ocenić które najbardziej będą Ci odpowiadały jeśli chodzi o dźwięk. Zapewne każdy z tych producentów potrafi zrobić dobrze grające słuchawki, które są adresowane do konkretnego odbiorcy i chyba każde z nich są w stanie zaoferować sporą dawkę basu. Technicznie Creativy wypadają najlepiej. Jako jedyne obsługują kodek wysokiej jakości dźwięku AAC, mają ANC z trybem przepuszczania dźwięku z otoczenia, do tego mają możliwość ładowania indukcyjnego etui, najdłuższy czas pracy na jednym naładowaniu i z doładowań z etui. Nie spotkałem się z opiniami aby słuchawki o tym kształcie z starszych generacji komuś wypadały podczas ruchu. Są dedykowane do sportu. Wydaje mi się ze nie można mieć jednak do nich zbyt małych uszu,, bo może być dość ciasno. Znane są również z bardzo dobrej pasywnej izolacji od dźwięków z otoczenia dzięki temu że dość dobrze wypełniają ucho przed kanałem słuchowym. Wydają mi się produktem z wyższej pułki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...