Skocz do zawartości

Przenośny głośnik do domu. Jedna sztuka.


Recommended Posts

Dzień dobry. Pytanie laika w temacie głośników bezprzewodowych. Szukam głośnika, który będzie służył do odtwarzania muzyki, radia, audiobookoów itp. w domu. Mój budżet to około 1000 zł. Wpadł mi w oko Sonos One (ewentualnie SL- bo raczej nie potrzebuję obsługi głosowej). Ponieważ nie ma on funkcji bluetooth, zastanawiam się czy obsłuży, przez dedykowaną apkę (albo jakkolwiek inaczej), słuchanie muzyki z youtube (bez abonamentu premium) oraz audiobooków z Audioteki (ewentualnie Storytel)?

Czy ewentualnie yamaha musiccast 20 nie byłaby lepszym wyborem, ze względu na opcję bluetooth.

Dodatkowo korzystam ze Spotify i słucham internetowego radia (może być przez Tunein Radio) ale tutaj oba się sprawdzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się, żeby nie zakładać nowego tematu. 

Też jedna szt. Około 800zl, do domu do muzyki, yt, podcastów, będzie w kuchni, sypialni na biurku, krztalt zbliżony do Sony SRS xb 43, ale odstrasza mnie wygląd, światełka i wydaje się być przebasowiony. 

A co myślicie o 

Audio Pro ADDON T3+ - do niego się skłaniam 

Teufel ROCKSTER GO

Marshall Kilburn II obecnie za 900zl 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...