Skocz do zawartości

Głośnik BT Cieply,miekki bass z brzmnieniem


Recommended Posts

Witam.

Poszukuję grajka o ciepłym,miekkim basie z ciekawym,dość wyczuwalnym brzmieniem. Fajnie jak by miał jack no i myślę nad stereo w przyszłości

Dużo się słuchało na YT jaki głośnik BT wybrać. Były monitory aktywne,potem jednak przedstawiłem się na "przenośne" ze względu na np. design.

Po przesłuchaniu,wybrałem harman kardon go+ play

Lecz dziś w media expert posłuchałem też chwalony harman kardon onyx studio 7. Grał po prostu neutralnie,czysto bez głębi brzmnienia (może to wina dużej hali?) 

Go + play nie mam jak sprawdzić i boję się że będzie grał podobnie i nie będę w pełni zadowolony.

Natomiast urzekł mnie MArshall Emberton. Jak na rozmiar grał pięknie góra,średnica,stereo...wow .I by był kupiony gdyby nie to,że bass był bardzo mięsisty,bo nie tego  (czy każdy marshall tak gra?)

 

 

Ktoś polecił mi Sonos one 2gen że ładnie daje radę,ale gra tylko przez wifi to kłopoty będą dla mnie

 

Wiem natomiast jedno dziś, z YT a real to dwa światy i jak się czegoś nie posłucha to się w pełni nie dowie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj,

Jeśli do 2000 zł mógłbyś "poszaleć" to proponuję Ci, już legendarny głośnik od Audio Pro, ale w drugiej generacji C10MK2. https://www.tophifi.pl/glosniki-bezprzewodowe/glosniki-multiroom/audio-pro-addon-c10-mkii.html

Piękny, estetyczny, funkcjonalny sieciowo, i przede wszystkim w stereo (co prawda wąskim, ale jest) Jak nie masz daleko do któregoś z naszych salonów Tophifi, to zapraszamy na prezentację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...