Skocz do zawartości

Jaki subwoofer do Audio Pro 26


JDboy

Recommended Posts

Zastanawiam się nad kupnem suba do Audio pro 26. I nie wiem co wybrać. Zastanawiam się nad jednym z dwóch dedykowanych subów: Addon c-sub lub sw10. Jestem ciekaw jaka jest między nimi różnica. Wiem jedynie że c sub jest bezprzewodowy a sw10 nie. U mnie nie robi to różnicy. Są jakieś inne subwoofery które byście polecili ? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pozwolę się podpiąć pod pytanie, bo mam ten sam problem. Chciałabym trochę więcej basu do Audio Pro A26 zwłaszcza przy oglądaniu filmów. I teraz nie wiem jaki subwoofer będzie to tego pasował.

Musi ten subwoofer posiadać wzmacniacz? 

Przeglądałam Internet i sugerując się cena znalazłam trzy...

Wilson sub-9, Magnat Alpha RS8, no i sub od Audio Pro SW5. 

Wilson najtańszy. Będzie on pasował? 

Proszę o pomoc.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój ok 18m². A sub bardziej chyba do wszystkiego, z małym wskazaniem na filmy. Bo jednak przy muzyce ilość tego basu jest wystarczająca.

 

Jeśli o mnie chodzi, to kupiłabym je raz jeszcze. Podoba mi się dźwięk którym obdarowują moje uszy.😆 Ale ja jakoś audiofilką nie jestem, więc proszę wziąć to też pod uwagę. W każdym razie jestem zadowolona. Mały minusik to przy filmach głównie trochę mało basu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Justyna eM do takiej wielkości pokoju w zupełności wystarczy subwoofer Klipsch R-100SW, w tej kwocie jakość odtwarzania niskich tonów jest na bardzo dobrym poziomie. Polecam też przeczytać nasz artykuł "Jak ustawić subwoofer?" https://rms.pl/baza-wiedzy/743-jak-ustawic-subwoofer.  W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu z naszym sklepem, forumowiczom mamy przygotowaną specjalną ofertę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...