Skocz do zawartości

Denon x2500 brak arc - pomocy


W-3

Recommended Posts

Witam . Prośba o pomoc bo próbowałem chyba wszystkiego a w Google nie mogę nic znaleść. Kilka dni temu poprostu dźwięk przez ARC przestał działać . Próbowałem wszystkich funkcji w TV ( Sony Bravia Xr 77A80J) , oraz wszystkich możliwych kombinacji w Denonie . Próbowałem tez podłączyć denona do tv przez kabel HDMI z PlayStation 5 (2.1 o ile pamietam), niestety bez rezultatu. Skończyło się na resecie denona oraz tv . Po czym dźwięk pojawił się na kilka sekund a po wyłączeniu tv już nie powrócił. Dodam jeszcze ze urządzenia podłączone do denona normalnie działają , dźwięku nie ma tylko z ARC.
Podlaczylem również do TV soundbar żeby sprawdzić czy będzie dźwięk i tu wszystko działa normalnie . Prośba o pomoc bo chyba oszaleje . 

Edytowano przez W-3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Iron napisał:

A może jakieś szczegóły ? Tak to temat nic kompletnie nie wnosi do dyskusji i w zasadzie jest nieprzydatny

Witam. U mnie pomógł fizyczny reset. Wyglada na to ze w Denonie x2500 reset do ustawień fabrycznych z menu urządzenia oraz reset przez przytrzymaniu fizycznych przycisków na urządzeniu -> power -> tuner chanel+ i tuner chanel- nie działa tak samo. Wcześniej wielokrotnie wykonałem reset z menu co nie rozwiązało problemu. Natomiast nie wiedziałem ze można tez wykonać reset przez kombinacje przycisków. Po fizycznym resecie problem ustąpił . Mam nadzieje ze komuś taki sposób również pomoże. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...