Skocz do zawartości

sprzęt do 32m2


crazy_fly

Recommended Posts

Dnia 8.04.2022 o 07:27, S4Home napisał:

Koniecznie podziel się wrażeniami. Może sam u siebie wymienił bym na to monstrum :)

Jestem po krótkim odsłuchu. Generalnie na 35m2 tworzy mega klimat i ciśnienie,

przy utworze Earworm, Cottontal sprawdza się super: 

 

 

ale to niestety nie jest to  czego poszukuję :(  szukam brzmienia, które jest zbliżone do buczenia i nigdy jeszcze tego nie słyszałem z zamkniętej obudowy. 

Sub jest mi potrzebny wyłącznie do utworów D&B, gdzie bas trwa długo, lub bardzo długo

nie mam innego pomysłu jak przesłuchać SVS PB-3000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2022 o 12:38, crazy_fly napisał:

pytanie laika - czy przy identycznej skuteczności głośnika będzie różnica w głośności między np: 100W w klasie D a 100W w klasie AB ? 

W głośności szczerze nie wiem. Bo nigdy nie doszedłem w subie na maks. Ale w odsłuchu na pewno.

Dnia 9.04.2022 o 14:05, robotnik napisał:

Pytanie .  Czy takie predator za 9k ma sens gdy takie klipsche 115sw sa po 2.8k ?   moc taka sama , czy ktos wogole porownywal jak te dwa suby graja ?  przeciez do muzyki to bedzie prawie taki sam efekt ...

Predator to jest zupełnie inne granie.

Efekt nie będzie taki sam. Nie będzie nawet podobny.

Dnia 9.04.2022 o 14:10, crazy_fly napisał:

ale to niestety nie jest to  czego poszukuję :(  szukam brzmienia, które jest zbliżone do buczenia i nigdy jeszcze tego nie słyszałem z zamkniętej obudowy. 

Sub jest mi potrzebny wyłącznie do utworów D&B, gdzie bas trwa długo, lub bardzo długo

nie mam innego pomysłu jak przesłuchać SVS PB-3000

No to moja propozycja

2x Magnat CS 12

Ale SVS PB też Ci spasuje.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po krótkim odsłuchu SVS PB-3000 i jakoś mnie nie powalił. Po pierwsze to nówka, myślę że musi trochę pograć żeby ukazał swoje prawdziwe oblicze. Dźwięk w porównaniu do predatora jest trochę kocowaty. Pojawiło się oczekiwane buczenie ale jest ono nieprzyjemne, kojarzy się z graniem głośnika w szafie. Na pewno w SVS imponuje aplikacja do ustawień parametrów. Muszę poświęcić trochę czasu na eksperymenty z ustawieniami, ale pierwsze wrażania są takie że jednak predator ciekawszy. Do tej pory najbardziej mi się podobało brzmienie SVS SB-2000 i poważnie się zastanawiam nad odsłuchem dwóch takich sztuk .

ps. Predator to maleństwo przy SVS PB-3000 :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mówiłem :)

Moim zdaniem to inna liga.

niesyety wygrzanie oraz aplikacja pomoże ale nie na tyle. On tak brzmi.

21 godzin temu, crazy_fly napisał:

Do tej pory najbardziej mi się podobało brzmienie SVS SB-2000 i poważnie się zastanawiam nad odsłuchem dwóch takich sztuk .

No to sprawdź 2x CS12 od Magnata.

Albo jeszcze lepiej THX SUB

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...