Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne/wokółuszne bluetooth do 500zł


Recommended Posts

Cześć. Prosiłbym o pomoc w wyborze słuchawek;)

Zależy mi na konstrukcji nausznej/wokółusznej, zamkniętej, bluetooth, najbardziej też na zachowaniu wierności, szczegółowości muzyki (szukam neutralnych słuchawek), bez przytłumienia jednych pasm przez inne, do 500zł najchętniej. 

Słucham naprawdę bardzo różnych gatunków muzycznych. 

 

Bardzo chętnie zaznajomię się z innymi propozycjami, po moim rozeznaniu się w opiniach wstępnie myślę o

Sony WH-CH700N (choć podobno mają bardzo słaby bas; nie szukam jakiś basowych potworów ale też miło byłoby jakby bas nie był schowany)

Razer Opus (ponoć nie pod gry jak reszta razera, mają ten certyfikat THX chociaż nie wiem czy górne pasma nie są zaniedbane)

Sennheiser HD 4.50 BTNC (choć są opinie, że kiepsko ze szczegółowością) 

Edytowano przez przemekd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, przemekd napisał:

Jednak widzę, że Sony o których pisałem są już niedostępne nowe więc odpadają, Razer powiela się, że ma te górne pasma zaniedbane a oprócz nowoczesnej lubię też barok ze skrzypcami więc chyba zostają mi 4.50HD 
ale byłbym wdzięczny też za polecenie innych ew jeśli warto;)
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warte uwagi są Meizu HD60 , w wersji bez ANC można je kupić sporo taniej https://pl.aliexpress.com/item/1005001610796815.html . Basu tu jest dość sporo, ale nie zalewającego resztę pasma, tylko nadającego  energii nagraniom. Reszta pasma jest dość wyrazista i detaliczna.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...