Skocz do zawartości

Superwysoki stojak na głośniki Atmos (?)


Gumowe Ucho

Recommended Posts

5 godzin temu, S4Home napisał:

nie słyszałem o tym.

Atmos jest na suficie więc to by musiał być stojak który powoduje że takowe kolumny wisza nad Tobą? No komicznie by to wyglądało raczej.

Piotr

Właśnie o czymś takim myślałem! Tak jak niektóre takie lampy dizajnerskie... chociaż żeby to nie wyglądało idiotycznie trzeba by się nagłowić.

Inny superpomysł to zamiast "atmos-enabled", wycelować w sufit satelitki, które byłyby zamontowane na jakimś stelażu jako "plecak" telewizora do niewykorzystanego miejsca montażu na ścianę (TV stoi na nóżkach). Bo nie chcę kłaść na kolumnach L/R.

Albo nie zrobić nic z tego, nie zmieniać amplitunera i cieszyć się dobrym 5.1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gumowe Ucho napisał:

Właśnie o czymś takim myślałem! Tak jak niektóre takie lampy dizajnerskie... chociaż żeby to nie wyglądało idiotycznie trzeba by się nagłowić.

Jak by obok były jeszcze take lampy. Kurcze powiem tak. Nie moge sobie tego wyobrazić ale już nie raz kreatywnośc klientów mnie zaskoczyła :)

Więc nie mówię NIE :)

21 godzin temu, Gumowe Ucho napisał:

Inny superpomysł to zamiast "atmos-enabled", wycelować w sufit satelitki, które byłyby zamontowane na jakimś stelażu jako "plecak" telewizora do niewykorzystanego miejsca montażu na ścianę (TV stoi na nóżkach). Bo nie chcę kłaść na kolumnach L/R.

No tylko to nie gra jak powinno. To byś musiał testować przed finalnymi zakupami/zmianami.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...