Skocz do zawartości

DAC z pre phono MM


Matt Daemon

Recommended Posts

Witajcie,

Nadchodzi zmiana. Magnat Mr780 zostanie zamieniony na wzmacniacz, który uciągnie moje Kappa 8.2i.  Padło na Vincenta sv-226. 

Niestety Vincent nie posiada DACia ani pre phono MM. 

Potrzebuję zatem pudełeczka, które ogarnie

Pre Phono

Przetwornik z najlepiej USB - podepnę pod niego NUCa z Volumio

Sprzęt raczej używany będzie ale się okaże. I teraz budżet - cholera sam nie wiem. Wyskoczyłbym z ceną +/- 1000 PLN za używany. Wydaje mi się, że osiągalna cena na wtórnym. Niemniej małe a rozeznanie - więc może będzie trzeba pójść w produkt sklepowy 😉

Z góry Wam dziękuję za podpowiedzi - pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Będziesz musiał iść w 2 oddzielne urządzenia. Żeby zmieścić się w zakładanym budżecie z przedwzmacniaczy gramofonowych miałbyś Pro Ject Phono Box natomiast DACa typowo z USB masz iFI Audio Zen DAC V2. 

Ze znalezieniem DACa z phono będzie bardzo ciężko tym bardziej patrząc na zakładany budżet. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Q21 napisał:

Cześć,
Będziesz musiał iść w 2 oddzielne urządzenia. Żeby zmieścić się w zakładanym budżecie z przedwzmacniaczy gramofonowych miałbyś Pro Ject Phono Box natomiast DACa typowo z USB masz iFI Audio Zen DAC V2. 

Ze znalezieniem DACa z phono będzie bardzo ciężko tym bardziej patrząc na zakładany budżet. 

Też tak uważam. Też biorę pod uwagę Ifi Zen oraz Vincent pho200 .... ciekawe jaka różnica pomiędzy nim a pro jectem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...