Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe/douszne do 100 zł (Do telefonu)


Recommended Posts

Dziękuję Tobie za zainteresowanie tematem.

Niestety słuchawek potrzebowałem na dziś i patrzyłem najbardziej, aby kupić słuchawki stacjonarnie, opcjonalnie allegro z wysyłką do jutra. Dlatego też wybór padł Roccat Roc-14-100, z 10mm membraną za 69 zł. Mam nadzieję, że będzie to dobry wybór.

Dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak na szybki zakup w sklepie stacjonarnym to nienajgorszy wybór. Trochę za sztywne mają przewody i przez to niezbyt dobrze układają się gdy używa się ich w ruchu. A te które podałem ostatecznie to manufakturowa produkcja słuchawek z części zamiennych do Shure SE215, bardzo popularnych jako profesjonalne odsłuchy  estradowe. Bardzo wygodne w użyciu, dość neutralne, lekko basowe z zupełnie innym kablem niż oryginalne, wyposażonym w sterowanie głośnością i automatycznie rozpoznającym standard gniazda jack w telefonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zapamiętam, jak będę wybierał dla siebie :)

Niestety miał być to szybki, tani prezent, dlatego zależy mi na czasie. Słyszałem, że te słuchawki (rocca) potrafią się szybciej psuć, niż inne. Ale nic sensownego nie znalazłem, a mają to być słuchawki nie mocno basowe, bardziej ku czystego dźwięku (dla kobiety 50+). Jest dużo JBL i Sony, ale one typowo są pod bas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...