Skocz do zawartości

Mały, tani wzmacniacz z BT


Sipo

Recommended Posts

Potrzebuję kupić mały wzmacniacz z bluetoothem. Wyszukałem taki: fosi audio bt10a, spełnia wymagania i jest tani. Ale zapytam jeszcze, bo może ktoś jest bardziej oczytany w temacie takich zabawek i poleci coś innego. Wzmacniacz ma w założeniu napędzać małe kolumienki pasywne przy biórku z komputerem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SIpo napisał:

Fosi jest w tej samej cenie a posiada wyjścia RCA i regulacje bass/treble.

Fakt, patrzyłem na model bt20a, juz dwa razy drozszy. Nie znam niestety tego urządzonka, także cieżko porownac.
Edit; a widze, ze nawet bt20a jest na allegro za 259 pln, ciekawe :)

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SIpo napisał:

Potrzebuję kupić mały wzmacniacz z bluetoothem. Wyszukałem taki: fosi audio bt10a, spełnia wymagania i jest tani. Ale zapytam jeszcze, bo może ktoś jest bardziej oczytany w temacie takich zabawek i poleci coś innego. Wzmacniacz ma w założeniu napędzać małe kolumienki pasywne przy biórku z komputerem. 

Jeśli chciałbyś zainwestować w prosty wzmacniacz, to sądzę że na biurko dobrym pomysłem, z głośników mogą być malutkie Indiana Line Nota 250 X

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/indiana-line-nota-250.html

ocieplone, przyjemne, niezbyt wymagające, no i zajmują mało miejsca ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Pozwolę sobie odkopać temat.

Czy Fosi Audio T20 może służyć jako źródło z uwagi na Bluetooth? Mam to ustrojstwo podłączone z Tannoy R1 w pracy. I myślę sobie aby zakupić z OLX jakiś DIY wzmacniacz lampowy kl. A do max. 1200 złotych.

I teraz jak podłącze przykładowo Fosi poprzez wyjście słuchawkowe do lampy to powinno hulać? Dobrze myślę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...