Skocz do zawartości

wzmacniacz słuchawkowy do DT 990 edition 32ohm


Recommended Posts

Cześć, zakupiłem słuchawki DT 990 edition 32ohm i teraz chciałbym dokupić wzmacniacz słuchawkowy, muzyki słucham z laptopa, okazjonalnie ze smartfona, także zależałoby mi na sprzęcie, który mogę zasilić bez usb (np. po usb z powerbanka gdy używam smartfona). Chciałbym się zmieścić w okolicach 600zł. 
Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ponad budżet, ale moim zdaniem do tych słuchawek pasuje wzmacniacza iFi Audio hip-dac2 z wbudowanym akumulatorem, więc nie musisz się martwić o zasilanie. Dobrze łączy się z nimi, ponieważ lekko ociepla całe brzmienie i góra pasma jest odtwarzana płynnie i łagodnie. W modelu 990 góra potrafi czasem zakłóć w uszy, a ten wzmacniacz odtwarza wysokie tony płynnie i łagodnie, co ją trochę uspokoi, a brzmienie hip-dac2 ogólnie delikatnie ociepla dźwięk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 27.04.2022 o 22:10, polyken polyken napisał:

Cześć, zakupiłem słuchawki DT 990 edition 32ohm i teraz chciałbym dokupić wzmacniacz słuchawkowy, muzyki słucham z laptopa, okazjonalnie ze smartfona, także zależałoby mi na sprzęcie, który mogę zasilić bez usb (np. po usb z powerbanka gdy używam smartfona). Chciałbym się zmieścić w okolicach 600zł. 
Pozdrawiam

Do trudniejszych słuchawek polecamy wydajniejsze zabaweczki, jak Audioquest Dragonfly RED. Nie wiem czy słuchałeś, ale to wydajny amp słuchawkowy, o sporej mocy (2.1V)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...