Skocz do zawartości

Wzmacniacz do monitor audio golf 100


Didi

Recommended Posts

  • 3 months later...
Dnia 16.05.2022 o 05:42, Didi napisał:

Denonik grał pięknie , ale dla mnie delikatnie tzn. był bardzo dynamiczny , basu miał tyle ile trzeba nie za mało nie za dózo , grał " dużym dźwiękiem" ,lekko "przestrzennie z powietrzem" .Ja potrzebuję trochę gęstości , "grubszych męskich wokali",chropowatości ,ciężaru.Proszę nie śmiej się z moich wypocin, jestem amatorem. Nie pisałem tyle od 35 lat 😀

Z opisów , które znalazłem w sieci cześć cech Denona posiada luxman , nie wiem czy tak wygładza , sprzedawca muwił mi że ten denon gra coś jak klasa a albo lampa nie wiem czy chodzi właśnie o tą "gładkość"

a próbowałes podlączyć głośniki do kinder laru?

Dnia 16.05.2022 o 15:06, Q21 napisał:

Cześć,
Koniecznie wziąłbym pod uwagę Trigon Exxceed, który zapewni Ci niezwykle dynamiczne brzmienie z potężniejszą podstawą basową oraz bogatym środkiem. Dobrą propozycją jest także Naim Supernait 3, który bardzo dobrze zgrywa się z serią Gold od Monitor Audio. 

Jeśli cenisz sobie rozdzielczość dźwięku, separację oraz dynamikę to posłuchałbym Moon Ace lub 340xi. 

Zapraszam na odsłuch oraz po wycenę. 

za taką cenę to dajcie spokój

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...