Skocz do zawartości

Klipsch C1 vs C2


Yaqb yaqb

Recommended Posts

12 godzin temu, S4Home napisał:

Ja słyszałem i je sprzedawałem i je miałem. Ale to było tak wiele lat temu.

Generalnie pamiętam wniosek że z biegiem lat w ogóle z C1 nie korzystałem. Jakiś był tego powód.

Piotr

 

A taki zestaw do KD do 20m Onkyo 686 + klipsch F2+C2+B2 plus magnat 302a + kable Klotz LY225S 2 x 2,5 mm² co o tym myślisz panie Piotrze? i czy ten onkyo to  napedzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, S4Home napisał:

Napędzi. Właśnie podobny system miałem lata temu tylko Onkyo 607 zasilał F3.

Moim zdaniem dobry zestaw. Teraz kosztujący nie dużo a dający sporo frajdy :)

Ja polecam

Piotr

Dzięki za odpowiedź, mam już taki zestaw, po przesiadce z polk t531 rzeczywiście spora różnica na plus, nie mialem nic z klipscha do tej pory, jechałem na odsłuch z przekonaniem o braku średnicy i kłujących wysokich i się pozytywnie "rozczarowałem" w porównaniu do polk wysokie o wiele wyraźniejsze  i średnica też jest ok, do tego bas szybszy lepiej kontrolowany. Co prawda na odsłuchu było to podłączone pod onkyo 507 co na papierze wydaje się troszkę gorsze od 686 to jakby basu było więcej ale kolumny odstawione były dobry metr od ścian ja nie mogę sobie na to pozwolić z braku miejsca. Jeszcze jedno pytanie czy w tej konfiguracji warto w ogóle myśleć o bi amp? czy raczej nie zawracać sobie tym głowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo brak średnicy i kłująca góra to domena nowych serii Reference. Właśnie stare Synergy były ciepłe :)

Pisałem o tym wielokrotnie. Ale mało ktory sprzedawca pamięta aż tak stare serie kolumn. Ehh wiek :/

12 godzin temu, Yaqb yaqb napisał:

Co prawda na odsłuchu było to podłączone pod onkyo 507 co na papierze wydaje się troszkę gorsze od 686 to jakby basu było więcej ale kolumny odstawione były dobry metr od ścian ja nie mogę sobie na to pozwolić z braku miejsca. Jeszcze jedno pytanie czy w tej konfiguracji warto w ogóle myśleć o bi amp? czy raczej nie zawracać sobie tym głowy?

Ale nie wiesz jak był ustawiony? JAk była wykonana kalibracja i czy było coś "podbite"

Jeśli masz system 5.1 to warto podłączyć w bi ampingu

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...