Skocz do zawartości

Nowe kolumny podłogowe około 2.5 k


spartan5213

Recommended Posts

Szanowni Panowie. Zdecyduje sie na Indiana Line tesli 561 bo wedlug opisu najbardziej dzwiek mi pasuje. NIE MAM JAK ICH ODSLUCHAC ( zjezdzilem najblizsze miasto 34 km od miejsca moejgo zamieszkania wzdluz i wszerz i nie ma mozliwosci kupna a co dopiero odsluchania xD) , najzwyczajniej w swiecie :( Mysle do tego wzmaciacz dac Loxije A30 albo sabaj a4. Co sadzicie ? Nie chce monitow bo juz mialem edifier 2750 i to nie dla mnie. Mam ochote na podlogowki . 

Edytowano przez spartan5213
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spartan5213 napisał:

Szanowni Panowie. Zdecyduje sie na Indiana Line tesli 561 bo wedlug opisu najbardziej dzwiek mi pasuje. NIE MAM JAK ICH ODSLUCHAC ( zjezdzilem najblizsze miasto 34 km od miejsca moejgo zamieszkania wzdluz i wszerz i nie ma mozliwosci kupna a co dopiero odsluchania xD) , najzwyczajniej w swiecie :(

Pisales wczesniej, ze masz 80km do miejsca, gdzie moglbys cos odsluchac, nie sadzisz, ze warto poswiecic ten czas i wiedziec, w ktorym kierunku isc, niz sugerowac sie recenzjami? Wczesniej pisales o zlych opiniach serii Pearl Pylona, a takie rzadko akurat sie zdarzaja, wiec to takie naciagane wybieranie :) Zalatw wolny dzien i porownaj kilka zestawow, dasz sobie odpowiedz na sporo pytan :)

A ulokowanie bassreflexu to troche mit (jego wplyw), najlepszym przykladem wspomniane Pearle 25 i 27, wg mnie duzo lepiej zachowuja sie 25, gdzie jest z tylu, do tego maja jeden przetwornik mniej, to nic nie znaczy. Musisz sluchac i porownywac :)

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...