Skocz do zawartości

CD Yamaha s303 problem


Pierogan

Recommended Posts

Dnia 31.10.2022 o 14:19, terracan1929 napisał:

to weź i oddaj...na olx jest tysiączka za 2700 zł ,oraz dwutysiączka od pierwszego własciciela w stanie gabinetowym za tysiące 3

chyba warto dopłacić te 900 zł....

Ale po co jak sprawa już załatwiona. Czasem warto poczytać wszystkie komentarze proszę Pana :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Knoxs przeczytałem komentarze .wiem ,że sprawa załatwiona. Ale jeśli nosiłeś się z zamiarem zwrotu to doradzam.............zwróć.................dopłać i miej sprzęt kilka klas lepszy.......na którym nie stracisz......a możesz zyskać...jeśli zdecydowałbyś się kiedyś na sprzedaż.

 

Tak tylko mówię,...może dlatego,że pomimo iż od dawna nie słucham płyt cd to .....zastanawiam się czy tego cd-ka nie kupić :) 

To wnętrze cd-s2000

image.thumb.png.839a49549164de3e1091b0010bceeb23.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, terracan1929 napisał:

@Knoxs przeczytałem komentarze .wiem ,że sprawa załatwiona. Ale jeśli nosiłeś się z zamiarem zwrotu to doradzam.............zwróć.................dopłać i miej sprzęt kilka klas lepszy.......na którym nie stracisz......a możesz zyskać...jeśli zdecydowałbyś się kiedyś na sprzedaż.

 

Tak tylko mówię,...może dlatego,że pomimo iż od dawna nie słucham płyt cd to .....zastanawiam się czy tego cd-ka nie kupić :) 

To wnętrze cd-s2000

image.thumb.png.839a49549164de3e1091b0010bceeb23.png

Bardzo ładnie wyglada w środku :) chwilowo pozostanę przy swoim ale pewnie za jakiś czas sprzedam o poszukam czegoś lepszego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2022 o 14:13, Knoxs napisał:

raz był w serwisie, ale juz byłem bliski oddania :)

Hehehe. No to Ci się trafiło :)

Teraz pewnie gorzej ze zwrotem, bo już działa.

No i albo go zostaw albo faktycznie oddaj teraz. Bo za jakiś czas to za wiele za niego nie weźmiesz.

Tu kolega terracan ma racje.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 13.11.2022 o 22:47, Knoxs napisał:

Jak tam wasze odsłuchy koledzy?? Ja właśnie przed chwilą myślałem, że słyszę niebezpieczny dźwięk znów. To by chyba było kuriozum, Że po miesiącu spokoju znów coś się stało 🥹

Też to słyszałem na jednej płycie (najgorsze wspomnienia wróciły 😬). Zaraz wszedłem na stronę z aktualizacją , i wczoraj (15.12 ) dodali nową łatkę 1.53. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Często się zdarza, że poprawia się działanie sprzętu aktualizacją.

Równie często zdarza się, że aktualizacje psują działanie elektroniki. Sprzęt powinien działać niezawodnie bez względu na aktualizację. Dziwnie to wygląda, iż klient kupując nowy sprzęt jest zdany na łaskę producenta. Podsumowując, wygląda to tak, jakby na samym starcie kupował zepsute urządzenie.

58 minut temu, Aprox napisał:

Dokładnie tak to wygląda ...w przypadku tego CD-ka Yamaha dała totalnie dupska 🤦‍♂️

Ja miałem dwa CD z serii 300 ( wspominałem wcześniej w temacie ) i też ich dobrze nie wspominam. Ogólnie działanie sprzętu pozostawiało wiele do życzenia i dodatkowo słaby laser.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lysyrafal napisał:

Równie często zdarza się, że aktualizacje psują działanie elektroniki. Sprzęt powinien działać niezawodnie bez względu na aktualizację. Dziwnie to wygląda, iż klient kupując nowy sprzęt jest zdany na łaskę producenta. Podsumowując, wygląda to tak, jakby na samym starcie kupował zepsute urządzenie.

Był przypadek jak aktualizacja amplitunera zablokowała dostęp do jakiegoś serwisu ze streamingiem 😉 a co do tego Cd to już nie mam sił... w życiu był nie pomyślał że takie urządzenia się aktualizuje a tak w ogóle to jest technologia z tamtego wieku. Nawet bliźniaczy model tzn. odgrzany kotlet Cd-300 nie sprawiał problemów. Pomyśleć że odtwarzacze w samochodach dają radę - walczą z minusową temperaturą czy gorącem, ogromną wilgocią czy dziurami na drogach i dalej działają... a kosztują 5x mniej a tymczasem ja do swojej cd-303 boje się wsadzić płytę z jedną rysą bo być może laser przeskoczy 🤣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jirkash napisał:

Nic się nie dzieje, jest problem i Yamaha go naprawia.

No jak się nic nie dzieje jak się dzieje 🤦‍♂️. Yamaha dała ciała i chwała jej za to że coś od czasu do czasu próbuje z tym zrobić by wyjść jakoś z twarzą z tej niewygodnej wizerunkowo sytuacji - ale mleko się już rozlało i szkoda mi tylko nabywców którzy nigdy nie wiedzą jaka niespodzianka ich czeka przy kolejnym włączeniu urządzenia a w przypadku wystąpienia kolejnych "krzaków" ile będą musieli czekać na kolejną łatkę o ile w ogóle się pojawi.

15 minut temu, lysyrafal napisał:

Równie często zdarza się, że aktualizacje psują działanie elektroniki. Sprzęt powinien działać niezawodnie bez względu na aktualizację. Dziwnie to wygląda, iż klient kupując nowy sprzęt jest zdany na łaskę producenta. Podsumowując, wygląda to tak, jakby na samym starcie kupował zepsute urządzenie.

Dokładnie ...i mam wrażenie że Yamaha nie znalazła na dzień dzisiejszy skutecznego lekarstwa na bolączkę tego CD-ka a jedynie krótkotrwałe środki przeciwbólowe 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nec450v napisał:

Nawet bliźniaczy model tzn. odgrzany kotlet Cd-300 nie sprawiał problemów.

A ja właśnie w tym modelu miałem problemy z niektórymi płytami i wcale nie były porysowane, a dodatkowo problem z szufladą.

W następnym odtwarzaczu CD-N301 miałem problemy z zasilaniem ( tak stwierdził serwis, ale uporał się z tym ) i też miał problemy z niektórymi płytami, aby je odtworzyć.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...