Skocz do zawartości

Który z tych 3 zestawów bardziej opłaca się kupić?


Ebison

Recommended Posts

Witam. 

Zamierzam kupić sobie zestaw stereo.  Ogólnie lubię  sobie posłuchać muzyki Soul oraz R'n'B z lat 70,80 i 90 dziesiątych i do takiej muzyki potrzebuję tego sprzętu.  Mój pokój ma wymiary  4,15 m x 3.92  2 miesiące temu udało mi się w dobrej cenie zakupić Indiana Line Tesi 261  i w sumie chyba do nich będę czegoś szukał chociaż jeśli można lepiej to mogę je sprzedać i kupić coś innego. Po przeczytaniu wielu wątków i opinii mam na oku takie 3 nowe zestawy  i jeden używany : 

 

Do kolumn Indiana Line Tesi 261 mam na oku takie 3  urządzenia stereo:

 

Topping MX5 + źródło odtwarzacz sieciowy Yamaha Wxad-10

Taga Harmony HTR-1000cd

Yamaha MCR-N670 - wiem ,że tej miniwieży nie ma teraz w sprzedaży , ale mogę spokojnie poczekać nawet kilka miesięcy

 

 

Z używanych : 

Denon Pma 560 + Tannoy M2 + Yamaha Wxad-10

 

 

Edytowano przez Ebison
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych Taga zagra najcieplej i jak dla mnie najbardziej przyjemną barwą. Yamaha broni się wykonaniem jej jakość trzeba wysoko ocenić i dobrze zgrywa się z kolumnami Indiana Line i takie połączenie również dobrze zabrzmi. Topping to małe urządzenie grające bardziej technicznie i w takim połączeniu moim zdaniem wypadnie nieco gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Yamahe mozna kupic w top hi-fi w roznych konfiguracjach co do glosnikow.  Ja tez stalem miedzy wyborem N670D - ale koniec koncow wzielem indiany i N602. Jak juz masz kolumny kupione to co zrobisz tymi z zestawu n670? (bez kolumn go nie kupisz) - czyli bys musial kupic zestaw i sprzedac kolumny z zestawu standardowego:)

Edytowano przez Balbin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Q21 napisał:

Z wymienionych Taga zagra najcieplej i jak dla mnie najbardziej przyjemną barwą. Yamaha broni się wykonaniem jej jakość trzeba wysoko ocenić i dobrze zgrywa się z kolumnami Indiana Line i takie połączenie również dobrze zabrzmi. Topping to małe urządzenie grające bardziej technicznie i w takim połączeniu moim zdaniem wypadnie nieco gorzej.

Teraz doczytałem ,że Taga gra ciepło a Indiana Line Tesi 261 to są też ciepło grające kolumny. Czy takie połączenie nie spowoduje ,że dźwięk będzie zbyt ciepły?

Może jednak lepiej Yamahe Mcr-N670 bo jednak ona gra bardziej jasno i może w połączeniu z tymi ciepło grającymi Indiana Line Tesi 261 wypadnie lepiej? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...