Skocz do zawartości

Topping D50S bez zasilacza liniowego, czy wiele straci?


Bydluck

Recommended Posts

Witam,
tak jak w temacie, czy Topping D50S bez zasilacza liniowego ma sens? Akurat ten DAC to już trochę na górkę z budżetem i niezbyt mi się uśmiecha kupić teraz zasilacz za kilkaset zł, więc się zastanawiam czy warto w niego iść? Ktoś ma jakiś tani zasilacz i jest zadowolony? Jeśli tak, to jak polecacie to budżetowo zasilić? Możliwe że zasilacz kupię za jakiś czas, no ale raczej nie teraz.

Inna sprawa - mam aktualnie moduł DAC do NAD C356BEE, jak wypada porównanie między nim a Toppingiem D50s? Moje oko padło na Toppinga ze względu na bluetooth i oczywiście pochlebne opinie tutaj, ale może lepiej dorzucić odbiornik bluetooth do tego NADowskiego DACa? Jeśli tak, to jaki odbiornik by się nadał, taki najlepiej nie za drogi, ale sensowny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie specjalnie lubiłem DAC dołączany do wnętrza 356

Topping zagra znacznie szybciej i jaśniej. Bardziej rozdzielczo.

Nie wiem czego szukasz ale może jeszcze Arcam rDAC?, Pro-Ject Dac Box S2+ albo starszy Musical Fidelity M1DAC

Najpierw sprawdź czy DAC Ci lezy. Zasilaniem go nie zmienisz.

 

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Jeśli chciałbyś postawić na dynamikę, precyzję oraz wyciągnąć szczegóły z nagrań to D50s będzie dobrym rozwiązaniem. Na sam początek możesz korzystać ze zwykłego zasilacza typu ładowarka od telefonu. Możesz także spróbować z powerbankiem, a w przyszłości wypożyczyć dedykowany zasilacz liniowy Topping P50. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...