Skocz do zawartości

Zestaw do filmow do malego pokoju z materacem


Tenfilip

Recommended Posts

Swoją drogą, jak to możliwe, że w kolumnie mającej woofer 15 cali i schodzącej do 20 Hz może być za mało basu? 

Co to znaczy za mało basu?

Za mało basu względem czego?

 

7 minut temu, Tenfilip napisał:

To dobrze :D A co chcesz uzyc jako procesor kina domego, zeby sygnal doprowadzic do tych kolumn?

Jakiś procek, ale jaki, to nie wiem jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Przy -3Db nawet 20 Hz nieźle.

Ale wróćmy do watku.

Z tymi soundbarami JBL to uważaj bo tu swego czasu było sporo tematów że coś ludziom nie działało. Ale faktycznie juz jakiś czas nie widze takich tematów. Albo mniejsza sprzedaz albo problem rozwiązany? Nie wiem, ale poszukaj.

Piotr

Jest problem z tym, ze sa dwie (jak nie wiecej) generacje, i trzeba uwazac ktore sie kupuje. Chyba te nowsze sa duzo lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Jak mówię nie wiem. Nie śledzę. Nie jestem na tak z tymi produktami. Może kiedyś :P

Tylko przed zakupem poszukaj w sieci na polskich i zagranicznych stronach czy akurat w tym modelu coś jest czy już nie.

Piotr

Wyglada na to, ze ten poprzedni (odpinane boki) mial duze problemy ze stabilnoscia polaczenia. Ten nowszy juz takich problemow nie ma, bo boki sie nie odpinaja ;) ale ludzie czasem na nie narzekaja. Jakims tam minusem jest tez nieprzepuszczanie 4k@120 Hz przy hdmi, ale nie wiem czy bede kupowal taki telewizor tak czy siak. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam forum - bo się uczę...

No i czytam temat i widze:

- pokój
- mały
- tylko z materacem
- potrzebne jakieś audio

....

Mniej więcej mi się wyklarowało jakie tam będą filmy puszczane, może faktycznie je... ten centralny 😉😄

(sorki za offtop 🙂 )

Edytowano przez Mr.O.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...