Skocz do zawartości

Audiolab OMNIA - sprawdź naszą propozycję na idealny system all-in-one


Q21

Recommended Posts

  • 4 months later...
1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Tak, Panowie z Q21 wiedza co robią.

Marka odżyła po zmianie dystrybutora.

I dobrze :)

Piotrek

No nie wiem czy to do końca dobra droga. Swego czasu kupiłem 6000a play po opiniach min q21 jakie to dobre i jak sam przetestowałem to więcej na audiolaba nie spojrzę (można sobie było nie psuć wizerunku i odpuścić wypuszczanie na rynek czegoś co nie działa) a q21 uważam za biznesmenów a nie kogoś kto jest w stanie polecić na prawdę dobry sprzęt. No ale każdy ma swój pomysł na biznes :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mcc64@wp.pl napisał:

No nie wiem czy to do końca dobra droga. Swego czasu kupiłem 6000a play po opiniach min q21 jakie to dobre i jak sam przetestowałem to więcej na audiolaba nie spojrzę (można sobie było nie psuć wizerunku i odpuścić wypuszczanie na rynek czegoś co nie działa) a q21 uważam za biznesmenów a nie kogoś kto jest w stanie polecić na prawdę dobry sprzęt. No ale każdy ma swój pomysł na biznes :)

Ale czekaj bo tu mówimy o dwóch różnych rzeczach.

Ja się odniosłem do tego że sama marka Audiolab odzyła bo zmianie dystrybutora. Nowy - Q21 zapewnił jej olbrzymie wsparcie marketingowe.  Filmy na necie, nagminne polecenia na każdym możliwym sposobie i tak dalej itp.

Co innego to słuchanie porad sklepu który jest dystrybutorem.

Zawsze od lat to powtarzałem bo zobaczyłem to 15 lat temu jak szedłem do znajomego do salonu Denona i facet przy mnie pyta o porównanie tego amplitunera Denona do jakiegoś tam Onkyo. W salonie DENONA! Hello!!!!

Tu masz to samo. Nie można ich za to winić. Q21 to nie jest salon niezależny. Takich jest coraz mniej.

Naturalne jest że będa pomowac swoje. Trzeba mieć swoją głowę i audio testować.   Nie widze nic złego w sprawdzeniu co proponują. I widze wiele złego w kupowaniu bo ktoś (kto kolwiek) powiedział coś.

Piotrek

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Naturalne jest że będa pomowac swoje. Trzeba mieć swoją głowę i audio testować.   Nie widze nic złego w sprawdzeniu co proponują. I widze wiele złego w kupowaniu bo ktoś (kto kolwiek) powiedział coś.

Dokładnie tak, jeśli chodzi o promocje marki to Q21 świetnie się wywiązuje, przyznam szczerze, że choćby z czystej ciekawości chętnie bym sprawdził. Poza tym co ma mówić dystrybutor danego sprzętu? Ze jest słaby? ( nie twierdzę, że Audiolab jest słaby bo nie miałem z nim styczności ) Ludzie muszą się nauczyć, że nikt za nich decyzji nie może podejmować bo to nie będzie decyzja najlepsza dla nich a dla podejmujących :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Ale czekaj bo tu mówimy o dwóch różnych rzeczach.

Ja się odniosłem do tego że sama marka Audiolab odzyła bo zmianie dystrybutora. Nowy - Q21 zapewnił jej olbrzymie wsparcie marketingowe.  Filmy na necie, nagminne polecenia na każdym możliwym sposobie i tak dalej itp.

Co innego to słuchanie porad sklepu który jest dystrybutorem.

Zawsze od lat to powtarzałem bo zobaczyłem to 15 lat temu jak szedłem do znajomego do salonu Denona i facet przy mnie pyta o porównanie tego amplitunera Denona do jakiegoś tam Onkyo. W salonie DENONA! Hello!!!!

Tu masz to samo. Nie można ich za to winić. Q21 to nie jest salon niezależny. Takich jest coraz mniej.

Naturalne jest że będa pomowac swoje. Trzeba mieć swoją głowę i audio testować.   Nie widze nic złego w sprawdzeniu co proponują. I widze wiele złego w kupowaniu bo ktoś (kto kolwiek) powiedział coś.

Piotrek

 

 

 

 

W pełni się zgadzam, po prostu zwracam uwagę żeby kupujący mieli tego świadomość bo nie każdy o tym wie i później na olx wędrują prawie nowe sprzęty bo ktoś idzie do salonu i myśli że tam dobrze doradzą. A niestety tak nie jest i jak chcesz kupić dobry sprzęt to sam musisz poświęcić sporo czasu na research.

Natomiast osobiście uważam, że o ile marketing dobry to sprzęt już nie do końca, a sprzedaż, promocja etc czegoś co w rzeczywistości działa słabo może popsuć reputację i długofalowo nie koniecznie jest dobrym rozwiązaniem. Ale to tylko moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2022 o 14:41, mcc64@wp.pl napisał:

 

W pełni się zgadzam, po prostu zwracam uwagę żeby kupujący mieli tego świadomość bo nie każdy o tym wie i później na olx wędrują prawie nowe sprzęty bo ktoś idzie do salonu i myśli że tam dobrze doradzą. A niestety tak nie jest i jak chcesz kupić dobry sprzęt to sam musisz poświęcić sporo czasu na research.

Natomiast osobiście uważam, że o ile marketing dobry to sprzęt już nie do końca, a sprzedaż, promocja etc czegoś co w rzeczywistości działa słabo może popsuć reputację i długofalowo nie koniecznie jest dobrym rozwiązaniem. Ale to tylko moje zdanie.

No niestety tego wiedziec nie będziemy. Jesli ktoś nie jest zainteresowany tematem chociaż w najmniejszym stopniu to nie będzie wiedział że dany salon poleca mu produkt bo jest jego dystrybutorem.

Dnia 30.12.2022 o 16:46, lysyrafal napisał:

I TRZEBA O TYM MÓWIĆ GŁOŚNO.

SAMI SIĘ REKLAMUJĄ JAKO SALON NIEZALEŻNY, CO JEST NIEPRAWDĄ.

No to jest dziwne. Nie wiem dlaczego. ale to ich decyzja.

Dnia 30.12.2022 o 17:06, Kubakk napisał:

Od paru lat audiolab był gdzieś w czeluściach niebytu , mało się o nich mówiło , mało pewnie sprzedawało.
Ciekawe jak z jakością produktów

Audiolaby są ok.

Sporo osób lubi te produkty.

Chociaż oni mają produkty na prawdę skrajnie różnie brzmiące.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...