Skocz do zawartości

Przedwzmacniacz / wzmacniacz / lub amplituner do obecnego zestawu


Alfred555

Recommended Posts

Z tego co widzę, to raczej tak czy inaczej celujesz raczej w lepsze stereo, więc to dekodowanie dźwięku surround przy założeniu, że i tak konfiguracje raczej nie będą w pełni wielokanałowe nie ma za bardzo sensu i chyba lepiej pozostać przy takim zestawieniu, bo w pierwszym poście widzę, że stawiasz na 2.1.2, lub 2.2 i nie przewidujesz surroundów (chyba, że coś się zmieniło), więc samo dekodowanie wielokanałowego dźwięku nie jest Ci za bardzo potrzebne, chyba, że czegoś nie doczytałem to popraw mnie proszę :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się,  surroundow nie przewiduje. 

NAD nadal mocno rozważam, wyjście na dwa suby, Dirac live

Jakas konkurencja dla niego? 

Dalej z tyłu głowy mam ten miniaturowy przedwzmacniacz px1 od AA (obawiam się go trochę ze względu na rozmiar - czy kosztem miniaturyzacji nie ucierpiała jakość). 

Chętnie wysłucham innych propozycji:)

 

Przyszłościowo do zmiany będą fronty ale to za chwilę:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.10.2022 o 07:27, Alfred555 napisał:

Przymierzam się pomału do zakupu tylko pojawiło się dodatkowe pytanie. Żeby mieć dekodery przestrzenne do wykorzystania w kinie będę musiał dokupić do nad c658 moduł: MDC HDM-2?

Jeśli tak to czy ewentualnie przychodzi Ci jakieś inne urządzenie, które sprawdzi się zarówno w kinie jak i w muzyce (znając życie przy odsprzedaży NADa z dodatkowym modułem sprzedam go po cenie NADa bez modułu bo już to przerabiałem z innymi modelami a u mnie sprzedaż przychodzi przeważnie szybciej niż się spodziewam...).

Pozdrawiam 

Ale to jest jedynie moduł HDMI nie da dekodowania.

20 godzin temu, Alfred555 napisał:

A masz może jakieś inne propozycje biorąc pod uwagę konfigurację 2 fronty + 2 suby + końcówki tak żeby zagrało to i tu i tu? (Priorytetem muzyka ale chciałbym wykorzystac suby w kinie na tyle ile to możliwe / do muzyki suby też będą okazjonalnie wykorzystywane)

NADa nie skreślam ale myślę nad alternatywą. 

Ewentualnie przedwzmacniacz z wyjściem na suby + ?? (Coś :)

Ale nie rozumiem.

To zagra tu i tu.

Żeby mieć dekodery musi być procesor kinowy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...