Skocz do zawartości

Odtwarzacz CD do 200zł.


Hesodix

Recommended Posts

No dzień dobry. Chciałbym kupić odtwarzacz CD o znośnej jakości, nie należę do audiofili - stąd w tej cenie szukam czegoś jak najmniej awaryjnego. Najbardziej podpadł mi Kenwood DP-1060 jednak zauważyłem, że większość aukcji mówi o przeskakiwaniu podczas odtwarzania co już no tak średnio bym powiedział tak średnio.. Dopiero wchodzę w ten świat. 

Co polecacie? A może warto zainteresować się tym Kenwoodem? Z tego co znalazłem problem może rozwiązać kalibracja laseru co nie wydaje mi się czymś skomplikowanym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet trochę skromny i spore ryzyko kupna jakiegoś Audi 80 po siedmiu Niemcach. Mile widziane, gdybyś dopisał z czym to ma grać, jaka jest reszta gratów, trochę ułatwiłoby to sprawę. Za 200 to są już naprawdę wysłużone cedeki, tu przyrost jakości do kasy jest spory. Za 3-4 stówy już jest sporo większa szansa na jakiś w miarę zadbany i sprawny sprzęt. Patrz też na laser, czy czasem nie jest na "czarnej liście" - mam na myśli że wiele z nich jest już niedostępne lub drogie i w przypadku awarii masz cedek po prostu do wyrzucenia na elektrośmieci zamiast naprawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, 1Ender napisał:

Zwiększ budżet do 400-450 zł. 200 zł to bezsensu. Za 200 zł możesz postawić na półce jako mebel. 

Marantz 63 KI lub 67 SE. Lasery dostępne.

Pozdrawiam 

Mimo wszystko zapierdam się ku przedziale do 200zł. Marantz chętnie bym wziął bo jest bardzo polecany natomiast ciężko znaleźć w cenie która by mnie satysfakcjonowała.
Zostaje mi Sony CDP-591 lub TECHNICS SL PG490. Na forum ktoś wcześniej polecał właśnie tego Technics'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...