Skocz do zawartości

Kolumny używane do 3000 zł do muzyki elektronicznej


Głośnik71827

Recommended Posts

Ale jakie dwa subwoofery w tej cenie?

I kolumny.

Klipsch F2 + 2x Magnat RS 12 ? Bo z uzywanymi subami to będzie problem dostać dwa takie same w tym samym czasie.

Z drugiej strony jeśli koledze chodzi o to żeby było głośno?

Kolumny estradowe nie dadzą niskiego basu. Ale rozkręcą się bardzo. Szyby będą drgać, Kieliszki się ruszać, zabawa przednia.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja ode mnie

Kruger & Matz, gra nawet całkiem, całkiem 

Jest wszystko co kolega potrzebuje. Pilot, Bluetooth, port USB i na kartę pamięci, equalizer, podbicie basów, wysokich i średnich basów i średnich wysokich. Będzie łupać !!!  Można zrobić karaoke. :))))

IMG_20220909_131308.thumb.jpg.43fae82c19f61aac8983e813abfa3419.jpg

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Głośnik71827 napisał:

bardziej myślę nad czymś lepszym np. ld systems dave 15/18, hk audio lucas 15, ldm sas 15, hk polar 12, rcf evox 18  Są to zestawy aktywne albo jest opcja pasywna ( wtedy np. 2 góry  i 1 albo 2 sub większa moc ale mniej mobilny zestaw itp końcówki mocy itp. Który zestaw polecacie?

jakbym chciał kolumny ale stereo nawet te basowe klipsch rp6000 wzmacniacz żeby się nie przegrzał subwoofer svs to myślę że by wyszło z 10 - 12 k 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A głośno słuchasz muzyki?  

Jeżeli basu brakuje, to wystarczy dodać odpowiedni subwoofer i wcale nie trzeba wydawać na to kupę kasy. Z tego co widzę nie zależy Ci na typowo high-endowym brzmieniu, a po prostu mocnym uderzeniu, więc nie patrz w kierunku subów skierowanych typowo pod stereo. 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...