Skocz do zawartości

Magnat MA 1000 vs. Unison Research Unico Primo


Audiolab

Recommended Posts

  • 1 year later...
Dnia 21.09.2022 o 07:21, rafal napisał:

Jak sprzedawałem magnata oczywiście. Faktycznie dziwnie napisałem sorry Panowie. Cały czas chodziło mi o magnata

A na co zmieniłeś tego MA-1000 jeśli możesz zdradzić?

Cały czas jeszcze gram MR-780 , ale powoli już źródło będę miał w porządku i przyjdzie czas na wzmacniacz.

Gdyby dało się nie wchodzić w pełną lampę, a pozostać w hybrydzie przy zachowaniu przyzwoitości dźwięku to wybrałbym tą drogę:)

Edytowano przez klavikort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafal napisał:

Zmieniłem na Roksana Blak. Genialna maszyna

Taka używana za ponad 8k by była. Jednak gdybym nie miał takich pieniędzy to czy warto tego magnata ma-1000 za ok 4k brać? Czy jednak jest taka przepaść ze lepiej poczekać i dołożyć do Roksana.

Edytowano przez klavikort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w klasie sprzętu jest bardzo duża. Teraz taki nowy roksan koło 19tysi chyba. Poradzi sobie z każdą kolumną. Mnie jego brzmienie podoba się najbardziej i cenie go za przepiekną barwę instrumentów, niesamowite nasycenie i wielowarstwowość. Magnat to super maszyna za te kase ale nie gra na poziomie roksana. Magnat trzyma wysoki poziom naprawdę ale blak wszystko robi jeszcze lepiej. Wszystko zależy od budżetu. Ceny powariowaly i teraz ciężko cos kupić na przyzwoite pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...