Skocz do zawartości

Kino domowe do 4tys? wiem, wiem


Igor.Czarnecky

Recommended Posts

Witam,

Po pół h czytania forum wiem, że tytuł pewnie odstrasza :). Nie mniej jednak jestem totalnym amatorem. Do tej pory oglądałem filmy na projektorze + zew. soundblaster +... GENIUS SW-HF5.1 5050 V2  :) (które kupiłem chyba za 400zł) i byłem zadowolony (poprzednio nędzny soundbar). Wiem, że na coś sensownego w budżecie 4k nie ma co liczyć. Tak czy owak wolę zapytać, czy zestaw:
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/kina-domowe/zestawy-kina-domowego/kino-domowe-onkyo-ht-s3910b-czarny

ma w ogóle sens? Czy ten amplituner nadaje się do ew późniejszej rozbudowy?

Jeśli nie to co w takim budżecie da się zrobić?
zależy mi na 5.1 przy filmach, basem absolutnie nie chcę 
straszyć sąsiadów. Obecnie filmy oglądam na Edifier R1700BTs + sub z zestawu geniusa i z powodu braku centralki i głośników z tyłu jest mega kibel. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagra to pewnie lepiej od soundbara, ale wyłącznie w niezbyt dużym pomieszczeniu. Nie wiem co miałeś na myśli pisząc o rozbudowie? Ten amplituner to podstawa i możesz co najwyżej zmienić kolumny na większe i nieco lepsze. Cena jest rzeczywiście niska, ale musisz mieć na uwadze, że ten zestaw też prezentuję taką klasę. W naszej ofercie znajdziesz zestaw do nieco większych pomieszczeń z  lepszymi kolumnami i amplitunerem Onkyo TX-SR494DAB + Taga Harmony TAV-507F + TAV-S + TAV-C. W zestawie nie znajdziesz subwoofera, którego możesz w dowolnej chwili dokupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, poczytałem i faktycznie trzeba trochę dołożyć. 
1. Co sądzicie o zestawie Onkyo TX-SR494DAB + Fronty Magnat 1002, centralny Magnat 252, tyły Magnat Monitor Supreme 102 ?
2. Jak rozumiem, ten amplituner będzie można rozbudować o dodatkowe 2 atmosy w przyszłości?
3. Mam bardzo wrażliwych sąsiadów na bas, mogę dostać za 5stówek Yamaha NS-SW100, czy to nie wystarczy na dzień dobry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mały zestaw o takiej sobie jakości ale tez niskiej cenie.

Wolał bym coś innego

6 godzin temu, Igor.Czarnecky napisał:

1. Co sądzicie o zestawie Onkyo TX-SR494DAB + Fronty Magnat 1002, centralny Magnat 252, tyły Magnat Monitor Supreme 102 ?

Znacznie lepiej niż poprzedni

6 godzin temu, Igor.Czarnecky napisał:

2. Jak rozumiem, ten amplituner będzie można rozbudować o dodatkowe 2 atmosy w przyszłości?

tak

6 godzin temu, Igor.Czarnecky napisał:

3. Mam bardzo wrażliwych sąsiadów na bas, mogę dostać za 5stówek Yamaha NS-SW100, czy to nie wystarczy na dzień dobry?

nie bo to słaby sub.

Lepiej Magnat Sub 302A, RS8, RS12 albo Polk 10

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...