Skocz do zawartości

Jaki amplituner do Polk Audio Monitor MXT70


macieka13

Recommended Posts

Zwróć uwagę na Onkyo TX-8390 lub jeśli lubisz trochę ostrzejsze brzmienie na Yamaha R-N803. Moim zdaniem Onkyo brzmi bardziej uniwersalnie i neutralnie ale oba amplitunery jak były dostępne, były bardzo popularne. Do Twoich kolumn spokojnie wystarczą mocowo, jakościowo powinno być również wystarczająco :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, macieka13 napisał:

Yamaha R-N803 jestem w stanie dostać za 2500-2800zł i zastanawiam się czy brać go czy jednak coś innego co poleciliscie

W tej cenie to jest dobry amplituner. W cenei w PL nie.

Możesz smiało go brać.

Model 6A jest amplitunerem kinowym. Jeśli nie masz zamiaru rozbudowywać systemu to nie.

Jesli tak to jest fajna opcja.

Ewentualnie osobnie jak wspomniał Rafał. Masz wtedy wydajniejszego Cambridge AXR 100 + Wiim mini / Taga 10 czy inne Blusoundy

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, macieka13 napisał:

za 3tys opłaca się Audiolab 6000A Play

Wg mnie nie opłaca się, kupiłem za 3 tys 6000a play i oddałem. Wystawiałem nawet na olx na parę dni i nikt się nie zainteresował. Play tylko chciałby być odtwarzaczem sieciowym bo na pewno nim w pełni nie jest. Gdzieś w innych wątkach można poczytać moje opinie i działanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.09.2022 o 09:51, macieka13 napisał:

Zastanawiam się nad wzmacniaczem i Wim mini, muzyka i filmy będą puszczane głownie z kompa tak że nie ma sensu isc w Amp 803. Tylko teraz pytanie czy dźwięk bezie lepszy na wzmacniaczu niż amp?

 

Zależy od wzmacniacza ale tak.

Dnia 10.09.2022 o 09:08, macieka13 napisał:

zostaje przy wzmacniaczku i wimi, teraz pytanie który wzmacniacz Cambriker aaxr100, SVS Prime Soundbase Wireless czy moze cos innego? będą to uzywki

AXR 100. W swojej cenie to jest lider obecnie

Dnia 10.09.2022 o 13:57, macieka13 napisał:

za 3tys opłaca się Audiolab 6000A Play

Fajnie muzyczny ale obsługa sieci to jest tam nie na współczesne standardy.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...