Skocz do zawartości

Krok wyżej po MR780+ Signature 507??


Mariusz3004

Recommended Posts

No i stało się.

Po pół roku słuchania Magnat-a MR780 w zestawieniu z kolumnami Siganture 507 zestaw "poszedł" do nowego użytkownika, nie ukrywam, że z dużą niechęcią sprzdałem.

Teraz pytanie, co będzie krokiem wyżej. Z zestawu MR780+ Signature 507 byłem zadowolony. Kolumny kupiłbym kolejny raz, bardzo mi pasowało ich brzmienie.

Rozważam dwa układy, a mianowicie:

- Denon PMA-900HNE+ DCD900 + powrót do Signature 507.

- Audiolab Omnia ( ciekawy system all in one)+ Signature 507.

Czy te zestawy pozwolą mi "usłyszeć więcej" w nagraniach??

A może proponujecie do powyższego zestawienia jakieś inne kolumny w podobnym, lub lekko wyższym budżecie zbliżone brzmieniowo do Signature 507??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Audiolab to znacznie wyższa półka od Denona, warto szukać jakości wśród bardziej niszowych producentów :) 
Jednen i drugi wzmacniacz będzie po cieplejszej stronie grania - wpadnij do nas na odsłuch, sprawdź oba urządzenia w praktyce!

Rzuć okiem jeszcze na Quada Artera Solus Play.


W kwestii kolumn zmiana będzie wskazana - do lepszego sprzętu Signature 507 mogą być po prostu nieadekwatne jakościowo.

Śmiało polecić możemy Pylony z serii Diamond, Dali Oberony, wyżej warto patrzeć na Focala z serii Aria, Audio Physic Classic 8.

Przede wszystkim odsłuch - posłuchamy Twoich sugestii, uwag i pomożemy dobrać odpowiedni set.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego metrażu ( ok. 18 m2 ), to pewnie nie ma co przesadzać z wielkością kolumn, Diamond 25 lub Oberon 5 będą wystarczające. Cenowo dużo przemawia na korzyść Oberonów.

Pylony są sporo droższe, ale czy aż tyle lepsze, żeby dokładać??

Nie chciałbym się "wypruć" z kasy, na zestaw mógłbym przeznaczyć 10, no max 12 tyś.

21 godzin temu, Q21 napisał:

Przede wszystkim odsłuch - posłuchamy Twoich sugestii, uwag i pomożemy dobrać odpowiedni set.

Trochę mam do Was daleko, 270 km w jedną stronę. Muszę rozejrzeć się za możliwością odsłuchu gdzieś bliżej,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2022 o 09:01, Mariusz3004 napisał:

Do mojego metrażu ( ok. 18 m2 ), to pewnie nie ma co przesadzać z wielkością kolumn, Diamond 25 lub Oberon 5 będą wystarczające. Cenowo dużo przemawia na korzyść Oberonów.

Pylony są sporo droższe, ale czy aż tyle lepsze, żeby dokładać??

Nie chciałbym się "wypruć" z kasy, na zestaw mógłbym przeznaczyć 10, no max 12 tyś.

Trochę mam do Was daleko, 270 km w jedną stronę. Muszę rozejrzeć się za możliwością odsłuchu gdzieś bliżej,

Dali Oberon 5 to takie trochę nijakie kolumny. W mojej ocenie najgorsza kolumna z tej serii :(. Diamond 25 to zdecydowanie półka wyżej. W rozsądnej cenie miałbyś Heco Aurora 700 oraz Indiana Line Tesi 561. Obie kolumny po cieplejszej stronie i bardzo dobrze wycenione. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...