Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz cd pod DAC w przedziale 1000-2000zl?


bezelinja

Recommended Posts

Dnia 6.12.2022 o 07:16, Piotr Sonido napisał:

Daj znać jak przyjdzie i jak go oceniasz :)

Piotr

Hej,

Pro-ject CD Box S3 właśnie do mnie dotarł i jestem bardzo zadowolony. 

Urządzenie wyglada minimalistycznie co bardzo lubię, plus jest małe i swietnie mieści się na moim stole do pracy. 

Muszę powiedzieć, ze nie mam jakiegoś wielkiego porównania pomiędzy cd playerami, bo ostatni mialem ponad 10 lat temu, ale różnica miedzy słuchaniem muzyki w formacie lossless z Apple Music na Topping'u mx5 vs Topping z Cd Boxem jest bardzo duża.

Nie wiem czy to zasługa zmiany formatu z lossless na cd, czy zasługa cd boxa ale jest słyszalna bardzo duża różnica w dźwięku.

Mam dość upośledzony gust muzyczny bo to urządzenie kupiłem do słuchania black metalu, także nie wiem czy to jest obiektywna ocena ale dźwięk jest dużo bardziej pełny. Jest cieplejszy, ma więcej barwy i ogólnie czuje jakby więcej detali i niuansów wydobywało się z głośników. 

Podsumowując to był bardzo udany zakup. Dziękuję wszystkim za pomoc w doborze tego modelu oraz dzięki Q21 za dobra cenę, super szybka dostawę oraz doradztwo w sprawie kabla. 

A,

ps. teraz szukam stojaków głośnikowych ale to już chyba inny dział na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...