Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Triangle Borea BR07 do 1.000zł


Luk Pl

Recommended Posts

Witam ponownie szanownych forumowiczów. Zwracam się z wielka prośbą o pomoc w doborze tymczasowego wzmacniacza do BR07.

W tej chwili mój system jest tak jasny ze musze słuchać muzyki w okularach przeciwsłonecznych wiec za Waszymi radami postanowiłem wymienić wzmacniacz. Problem w tym, że wystawiłem Cambridge CXA60 w rewelacyjnej cenie 1900zł nie widać zainteresowania, wiadomo, jest grudzień, idą święta i ludzie maja inne priorytety. Nie chce oślepnąć słuchając muzyki wiec wpadłem na kolejny genialny pomysł. Chciałbym poszukać na rynku wtórnym tymczasowego wzmacniacza i sprzedać Cambridge na spokojnie. Nie mam szczególnych wymagań, chciałbym tylko żeby w miarę dobrze zgrał się z jasnymi Trianglami, ale żeby też przyjemnie się tego słuchało. Może to być vintage, może mieć słabą moc, kolumny maja dosyć dobra skuteczność. Tu jest duże pole do popisu dla Waszej wiedzy, wiem że można znaleźć w tym budżecie przyzwoity wzmacniacz, kiedyś miałem NAD C300 za którego zapłaciłem 500zł i grał moim zdaniem bardzo przyzwoicie. Może znacie jakieś perełki, których warto poszukać? Jeśli nie konkretne modele to może jakich producentów brać pod uwagę, a jakich się wystrzegać. Będę wdzięczny za każdą opinie. 

Pozdrawiam, Łukasz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...