Skocz do zawartości

Alternatywa dla mission MX5?


Dmnk015

Recommended Posts

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum, jednak czytam je już od jakiegoś czasu, pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Mam prośbę o doradzenie kolumn. Zależy mi na nisko schodzącym, mocnym basie i w miarę neutralnym lub delikatnie ocieplonym brzmieniu w kwocie do 2500, maks 3000 zł. Do tej pory używałem Pylonów Pearl 25 w jednym zestawie i T+A Perfect 5 w drugim, niestety te drugie mają już najlepsze lata za sobą i przyda im się remont. Myślałem o Mission MX5, ale nie wiem czy są one dalej produkowane i czy nie ma jakiegoś następcy. Wzmacniacze które posiadam to Emotiva BasX a100, magnat mr780 i Rotel ra 935 bx i chciał bym kombinować z nimi. Pokój około 25 m2. Dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Posłuchałbym koniecznie Heco Aurora 700, które zaprezentują brzmienie muzykalne z mocniejszą podstawą basową oraz bardzo dobrą prezentacją sceny dźwiękowej. Kolumny bardzo łatwe do napędzenia i w zasadzie wszystkie Twoje wzmacniacze sobie z nimi poradzą. 
Alternatywą mogłyby być Pylony Sapphire 25, które zaprezentują głębszy bas oraz wyciągną więcej szczegółów z nagrań. 

Zapraszam na odsłuch oraz po wycenę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...