Skocz do zawartości

Rozbudowa systemu ze stereo do kina


kusjes

Recommended Posts

Siema,

 

Mam obecnie zestaw CXA61 + Autory 700. Zestaw mnie zadowala pod kazdym aspektem jesli chodzi o sluchanie muzyki (no moze oprocz rocka). Chcialbym to rozbudowac jakos do kina domowego.

Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze moj wzmacniacz nie jest aplitunerem ale czy widzielibyscie jakies opcje taniej rozbudowy systemu tak bym mial chociaz te 2 tylnie glosniki dodatkowo + sub?
Glosnika centralnego nie musze miec, Moze byc to zestaw a'la 4.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dołączyć do systemu dwie dodatkowe kolumny i subwoofer, wystarczy tylko podłączyć wszystko do Cambridge ;) Natomiast żeby skorzystać z formatów kinowych, to jedyną opcją jaka pozostaje to kupienie amplitunera kina domowego, ale wtedy Cambridge Audio nie ma w takim setupie trochę zastosowania, ponieważ nie może pracować jako końcówka mocy i masz dwa osobne systemy: do filmów i muzyki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam CXA 81 i eksperymentując podpiąłem go jako końcówkę mocy pod Denona X4700H. Po skalibrowaniu (gałka głośności w CXA na godzinę 12-tą) co dziwne pogłaśniam całość setupu pilotem od amplitunera. Set 7.2.4. Sam nie wiem jak to możliwe... ale działa. Pre-out frontów z amplitunera mam podpięto pod gniazda A2 we wzmacniaczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...