Skocz do zawartości

Subwoofer do Heco Aurora 700


Krupensik

Recommended Posts

Witam . 
Potrzebuje pomocy w doborze subwoofera . 
Zestaw jaki posiadam w domu to DENON 2500h  na kolumnach Heco Aurora 700 plus Sur i center od zestawu . Przy filmach dźwięk jest super tak samo przy rocku , czy muzyce elektronicznej typu trance , House lecz kolega zaraził mnie Hardstyle i tutaj już głośniki nie dają sobie rady z basem i postanowiłem dokupić sub . 
Na chwile obecna myśle nad Heco A30 lub Wilson SUB-10 . 
Co byście polecili ?? Wiele osób do muzyki poleca Rel T5 ale niestety wyskakuje ponad budżet i tego na chwile obecna nie przeskoczę . 
Jakie macie opinie jeśli chodzi o tych subwooferach co napisałem ewentualnie co innego polecicie ? 
A dodam ze chciałem pod kolor białe bo w takim kolorze mam cały zestaw od Heco

Oczywiście muzyki słucham w stereo 😉

Edytowano przez Krupensik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Masz zestaw kinowy więc śmiało sub pod kino.

A30 od Heco gra znacznie lepiej od Wilsona. Więc tu wybór prosty.

Subami dobrymi pod kątem kino/stereo sa tez Fyne z linii F3

Quadrale Qube czy Cambridge Minx, chodź ten do mniejsych pomieszczeń.

Piotrek

 

No tak zestaw jak najbardziej kinowy ale jednak szukam Piotrek suba do muzyki bo tam mi tego basu brakuje i pytanie czy one tam sobie dadzą radę . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Krupensik napisał:

Hardstyle

🤔 osobiscie nie przepadam za tego typu muzyka, ale zdarza mi się słyszeć z samochodów młodzieży. Jesli chodzi o bas, to jest to rodzaj bardzo szybkiego i niezbyt nisko schodzacego tzw. "Kick". Ja bym obstawiał głośnik w zamknietej budzie z małym litrażem. Impuls bedzie wysmienity (nie zleją sie uderzenia) a pomniejszone zejscie w basie w tym gatunku nie bedzie zbytnią wadą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chyba Miro 84 napisał:

Jesli posiadasz nutkę "majsterkowicza" mógłbyś sam takowy zbudować (oszczędność na materiałach i wzmocnieniach - mała buda) do tego wzmak dla suba w clasie D i jest "hype" ;)

Pozdr.

Niestety brak czasu 🥺

Dla tego chce coś kupić . Tylko widzę tutaj tak na prawdę po za Toba to jeszcze 2 może 3 osoby a reszta jak by żarty sobie robiła 

2 godziny temu, Chyba Miro 84 napisał:

🤔 osobiscie nie przepadam za tego typu muzyka, ale zdarza mi się słyszeć z samochodów młodzieży. Jesli chodzi o bas, to jest to rodzaj bardzo szybkiego i niezbyt nisko schodzacego tzw. "Kick". Ja bym obstawiał głośnik w zamknietej budzie z małym litrażem. Impuls bedzie wysmienity (nie zleją sie uderzenia) a pomniejszone zejscie w basie w tym gatunku nie bedzie zbytnią wadą.

A miałeś okazje słuchać któregoś z tych sub co pytam ?? 
Ja do tej pory dużo słuchałem Rocka i te moje kolumny robiły robotę ale od kąd ten kolega mnie zaraził tym Hardstyle to brakuje tego basu tam . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić gotową obudowę do tego wzmacniacz I głośnik sam słucham takiej muzyki i u mnie miałem canton 85sc2 czy jakoś tak i grało to bardzo źle więc kupiłem głośnik  wykorzystałem z , cantona wzmacniacz I dokupiłem obudowę zamknietą wygłuszyłem i jest rewelacja jak na moje potrzeby .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Sebastian kozlowski napisał:

Możesz kupić gotową obudowę do tego wzmacniacz I głośnik sam słucham takiej muzyki i u mnie miałem canton 85sc2 czy jakoś tak i grało to bardzo źle więc kupiłem głośnik  wykorzystałem z , cantona wzmacniacz I dokupiłem obudowę zamknietą wygłuszyłem i jest rewelacja jak na moje potrzeby .

Niestety wole kupić coś na gotowo . Nie mam za bardzo czasu żeby bawić się w składaka a jak bym miał to pewnie bym spróbował 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Sebastian kozlowski napisał:

Do tej rodzaju muzyki preferuje skrzynie zamknieta może się mylę ale mi najbardziej to pasuje .

Szczerze nigdy nie miałem suba w domu . Zawsze głośniki które miałem robiły mega robotę wiec moje pojęcie o sub jest małe dla tego pytam . Wiem ze znajomy ma tego Wilsona  sub-10 i on się sprawdza do tej muzy ale znów ja wolał bym pod komplet kupić Heco . 
Ale jeśli ktoś ma jakiś lepszy pomysł , model w podobnym budżecie to z chęcią to przemyśle . Byle by był biały 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krupensik napisał:

Dobra stało się . Byłem posłuchałem i kupiłem na raty Rel T5 . Jak posłuchałem jak to brzmi i w jaki sposób przekazuje ten bass to tamte dla mnie nie miały polotu . 
Tak wiec miało być taniej a wyszło jak wyszło 😉

No i super. Budżet nieco naciągnięty ale po odsłuchu było warto co?

Odbijesz sobie na ...... w sumie to nie wiem na czym bo wszystko drogie :)

Ale gratulację , moim zdaniem dobry wybór

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...