Skocz do zawartości

Yamaha R-N 602 jakie Głośniki Kupić


zaba1204

Recommended Posts

32 minuty temu, Michał Gałązka napisał:

tylko nie wiem, czy Topy mają Heco, jak nie, to jedź tam gdzie jest Heco i bierz Yamahę pod pachę by konkretne połączenie sobie sprawdzić :) I tak jesteś w lepszej pozycji, łatwiej zabrać amplifikację niż kolumny :D

Kolego, ale czy doczytałeś, że kolumny mają stać w 16 metrowym pokoju? Salony audio zwykle mają zrobioną akustykę. Nawet jeśli autor tematu trafi na salon z salką, o wymiarach podobnych do jego pomieszczenia, to nie jest pewne że kolumny zagrają tak jakby zagrały u niego. Powtórzę jeszcze raz. Ja do tak niewielkiego pokoju nie ryzykowałbym dużych podłogówek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, seba3002 napisał:

Kolego, ale czy doczytałeś, że kolumny mają stać w 16 metrowym pokoju? Salony audio zwykle mają zrobioną akustykę. Nawet jeśli autor tematu trafi na salon z salką, o wymiarach podobnych do jego pomieszczenia, to nie jest pewne że kolumny zagrają tak jakby zagrały u niego. Powtórzę jeszcze raz. Ja do tak niewielkiego pokoju nie ryzykowałbym dużych podłogówek. 

W sumie racja, pomieszczenie wielkie nie jest, ja mam chyba jakiś kompleks bo lubię duże kolumny😅🤦 .

Najlepiej byłoby zabrać kolumny do domu bo tak akustyka pomjeszczenia tu będzie kluczowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze zrobiłeś.

Masz spokojnie mozliwość zwrotu.

Więc na spokojnie pograj nimi 5 dni i zobaczysz.

Bo wielkość pomieszczenia to jedna sprawa a jego akustyka to drugie.

8 godzin temu, Michał Gałązka napisał:

W sumie racja, pomieszczenie wielkie nie jest, ja mam chyba jakiś kompleks bo lubię duże kolumny😅🤦 .

Ja też.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...