Skocz do zawartości

Aplituner i kolumny podstawkowe


biedroneczka6

Recommended Posts

Witam,

rozglądam się za amplitunerem oraz kolumnami podstawkowymi do mieszkania w bloku do kwoty 2600. Wiem, że budżet mocno ograniczony, ale nie jestem melomanką i taki sprzęt powinien mi starczyć. Po przejrzeniu forum zastanawiam się nad zakupem Yamaha R-S202D lub PIONEER SX10AE. Bardzo ważne, żeby amplituner miał bluetooth a te są w odpowiednim budżecie. Jeśli chodzi o kolumny podstawkowe to wyczytałam już, że w przypadku Yamahy muszą mieć 8 ohm a w przypadku Pionka chyba 6 ohm? W różnych dyskusjach polecane były Pylon Audio Pearl 20, Heco aurora 300, Pylon Pearl Monitor, Klipsch R-41M, Polk Audio Signature S20.

Bardzo proszę o informację czy te sprzęty dadzą radę? Może są jakieś nowsze o których nie wiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane przez Ciebie amplitunery nie są zbyt wysokich lotów, żeby nie powiedzieć mocniej. Masz w tej chwili w bardzo dobrej cenie wzmacniacz Argon Audio SA1

https://nautilus2.pl/wzmacniacze-zintegrowane/31430-argon-audio-sa1-czarny.html?gclid=EAIaIQobChMIr5rR74Gz_AIVuwWiAx1NpAfaEAQYAyABEgI5g_D_BwE

Z kolumn podstawkowych do w/w wzmacniacza:

Q Acoustics 3030i

Kef Q350

Pylon Audio Opal Monitor

 

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Argon to dobra firma? Parę dni temu kupiłam głośniki aktywne Argon Audio Fenris 4 za 1900 i słuchając ich miałam wrażenie, że puszczam muzykę z tanich głośników komputerowych. Denerwowało mnie, że nie ma w nich regulacji tonów wysokich i niskich. Niby regulowałam sobie aplikacją w telefonie ale brzmiało to strasznie tandetnie. Głośniki te oczywiście zwróciłam. Poza tym naczytałam się, że Argon to niskiej jakości chińczyk w drogim opakowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...