Skocz do zawartości

Soundbar Samsung HW-Q995B 11.1.4


Sebastian kozlowski

Recommended Posts

Nie no... @maciek72 daj spokój. Kupił, to kupił. Ja w sumie jestem ciekawy co sam autor będzie miał do powiedzenia. Na plus tej belki - surround są oddzielne. Samo oznaczenie 11.1.4 jednak mnie aż odrzuca. Ciekaw jestem czy dekodowanie aż tylu kanałów jest w tym budżecie w ogóle wykonalne, bo amplitunery 15-kanałowe to gruuuuby pieniądz. Chodzi mi o kwestie techniczne procesora w tej zabawce.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, maciek72 napisał:

Kurcze , gdybym wiedział , że masz na zbyciu kilka $ , to podałbym swój numer konta. Blik , też przyjmę :)

Co Tobą pokierowało , że podjąłeś taki dziwny (?) krok ? 

To jak następnym razem chcesz pozbyć się gotówki , to wal śmiało. Na PW podam dane do przelewu:)

Mam już zestaw ampituner pioneer vsx lx 303 9.2  rozstawienie 5.1.4 w salonie saundbar ma być do sypialni stereo już też posiadam poprostu jestem ciekaw jak będzie to grało w porównaniu do ampitunera mam 14 dni na oddanie więc nie ma tragedii 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest ciekawe bo powiem Wam tylko u nas to działa w ten sposób.

Zamówiłem, kupiłem i WTEDY zapytam żeby uzyskać aprobatę mojego wyboru

Jakie to ma teraz znaczenie?

Podłącz i sprawdź i zagnij nas wszystkich :)

"Tak, jest super. Dzwiek jest potezny, moge na tym słuchac kina jak i słuchać muzyki jestem zadowolony "

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Apel do moderacji o usunięcie wątku , bo cały nasz świat audio/video został rozwalony wrogą siłą   - belką :)

Aby nikt nie powoływał się na te nikczemne wpisy :)

 

A , tak poważnie .

To można założyć osobny dział tylko Soundbar ? 

I raczej na początku listy tematycznej , bo widzę , że populacja wybrała , to ,, Coś ,, za wybitne osiągnięcie w świecie audio i mnóstwo ludzi idzie w tym kierunku :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...