Skocz do zawartości

Jakość dźwięku - stare wzmacniacze/ampli vs nowe micro/mini audio


WiDGeT

Recommended Posts

Witam,

męczy mnie ostatnio dziwny dylemat, który nie daje mi spokoju, a nie mam jak tego sprawdzić. Wierzę, że są tu forumowicze, którzy siedzą w sprzęcie i mogą mi pomóc. Otóż pytanie brzmi - czy stare wzmacniacze i amplitunery z lat 90s, które uważane są za dobre (mam na myśli tańszy sprzęt klasy Denon DRA-335R/345R/435R itd.) nadal biją na głowę jakością dźwięku nowoczesne micro/mini systemy audio typu Panasonic SC-PMX90?

Sytuacja wygląda tak - mam w domu DRA-335R, z którego jestem bardzo zadowolony, na moje uszy gra rewelacyjnie, ale jednak przydałby mi się nowocześniejszy sprzęt podobnej klasy, w który mogę wsadzić pendrive z plikami muzycznymi, puścić muzykę poprzez Bluetooth czy podłączyć go kablem optycznym z TV. Technologia poszła do przodu i nie mam pojęcia, czy taki micro Panasonic z "cudownymi technologiami" LincsD-Amp czasem nie zagra tak samo, a może i lepiej. Na mocy mi nie zależy, wystarczy mi realnie te 2x30-40W RMS. Co do kolumienek w takich zestawach, to tu dywagować nie muszę. Wiadomo, że szału nie robią :)

Proszę o proste i rzeczowe odpowiedzi. Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...