Skocz do zawartości

Bowers & Wilkins 702 S2/Signature - gdzie mogę odsłuchać?


Arturito

Recommended Posts

3 godziny temu, Asia napisał:

Troszkę się chyba spóźniłeś: wygląda na to, że ostatnia para jako outlet jest w THF w Poznaniu przy ulicy Woźnej. Za to jaki cudny kolor ;).

https://www.tophifi.pl/oferty-specjalne/outlet/bowers-wilkins-702-signature-midnight-blue-metallic-outlet.html

bowers-wilkins-702-signature-midnight-bl

Śledztwo: 10/10 ;)

Właśnie dlatego, że wypatrzyłem te perełkę w Poznaniu w tym pięknym kolorze, szukam możliwości odsłuchu, żeby wiedzieć czy tego szukam i czy warto po nie jechać .

Niestety, ze względu na to że to oferta outletu, wysłać do innego salonu na odsłuch nie chcą :( A boje się że jak już poświęcę cały dzień i paliwo na taką wycieczkę, to kupię oczami pod wpływem emocji, a to kwota trochę za duża na taki ślepy strzał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, może wcale nie grają tak jak lubisz 😁.

Poznań to piękne miasto, wybierz się z towarzystwem na weekend, posłuchaj w sobotę, przemyśl do poniedziałku 🙂.

Ale wiadomo - najlepsza ocena jest po wielu godzinach na własnej kanapie.

Jakbyś pojechał to wrzuć zdjęcia, czy na żywo są rzeczywiście takie ładne 🙂.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Arturito napisał:

Cześć,

Koledzy, czy ktoś podpowie, gdzie mógłbym zrobić odsłuch tego konkretnego modelu B&W?

W większości salonów, które sprawdziłem mają już tylko nowszy model, a ja jestem zainteresowany konkretnie tym 702 S2/Signature. 

 

Pozdrawiam.

Jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć to wrzuć je w koszyk na stronie internetowej, zamów i nech Ci przyślą.
Będzie to sprzedaż internetowa, więc będziesz mieć możliwość zwrotu do dwóch tygodni, bez podawania konkretnej przyczyny (np. dlatego , że Ci się jednak nie spodobały).

Ajj sorry. Teraz się dopatrzyłem, że jest info 'tylko w salonach'...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...