Skocz do zawartości

Asia

Uczestnik
 • Zawartość

  249
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Asia

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Podbeskidzie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Robię kolejną kalibrację pomieszczenia Lyngdorfa, a jednocześnie przeglądam hybrydy 🙃. Wszystkie są bardzo głębokie. A kalibracja tym razem na 98%, nieźle.
 2. Pier gra na emocjach, Lyngdorf skłania do refleksji ;).
 3. To właściwie kilka wątków po wyszukaniu F502. Wśród pomysłów: Musical fidelity M6i Primare i15 Prisma Electrocompaniet ECI5 mkII Unison Unico Duo (już mi tu polecany ostatnio)
 4. Zaczynam od neutral, zmieniam parametry i słucham. Czy wychwytuję różnice i jak je odbieram.
 5. To najgorsze, lista tych, których nie miałam coraz dłuższa, a dusza już by chciała ukojenia.
 6. Ciekawie wygląda. Lista kontrkandydatów rośnie, już nawet zapisałam się na drugie forum, a tam kolejne pomysły. Miałam nadzieję, że dziś spłynie na mnie olśnienie i spokój, a tu im dalej tym gorzej. Ogarnia mnie lekka frustracja.
 7. Po pierwszej, w miarę udanej kalibracji RoomPerfect, potwierdzam co napisał @Felix1 o tym narzędziu. Miał też rację określając brzmienie Lyngdorfa jako neutralne. Ja nie umiałam tego nazwać. Brzmi, o niespodzianko ;), zgoła inaczej niż Pier Audio. Będziemy słuchać dalej i kombinować z ustawieniami.
 8. Oczywiście, tylko że Dirac nie robi tego sam w czasie gdy ja piję kawę. Po prostu nie wiem czy umiałabym użyć tego narzędzia. A po pierwszej, w miarę dobrej kalibracji RoomPerfect, słyszę że w tym jest moc.
 9. Pytanie co do Arcama czy kluczem nie jest poprawne wykonanie kalibracji. Ja mam wątpliwości czy dałabym sobie radę, w takim stopniu żeby faktycznie wykorzystać możliwości. Jestem pełna sprzecznych uczuć bo nad tym trzeba popracować i średnio mi się chce.
 10. Świetna wiadomość, gratuluję. Gdzie znalazłeś Denona?
 11. Myślę, że on wcale nie musi dobrze grać z MA500, choć źródło na pewno jakiś wpływ ma. Ja podłączyłam Chromecast audio i Sonosa connect. Po krótkiej próbie sił już nie wróciłam do Chromecast.
 12. No wiesz, właściciel Lexusa też tankuje na BP 😉.
 13. Dziękuję za wiarę w moje możliwości. Wprawdzie pod wpływem tego forum kupiłam lutownicę z gadżetami, ale jeszcze nawet nie odpakowałam przesyłki 🙂 Tymczasem wrzucam dla ciekawych jak wygląda voicings
×
×
 • Utwórz nowe...