Skocz do zawartości

Asia

Uczestnik
 • Zawartość

  2 409
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Asia

 1. Odświeżam wątek, w związku BF można uzupełnić zapasy. W moich ulubionych sklepach rabaty: 30% w Manufakturze Kawy, 20% w Tommy Cafe.
 2. Były dodane, przezroczyste z kolorowym paskiem, chyba, tak jak napisałeś, cztery różne rozmiary.
 3. Wiem, że mogłabym wymienić pady i z głowy, ale dziecko żyje minimalistycznie, niczego nie chce i nie potrzebuje, a Mikołaj przynieść coś musi .
 4. Staram się widzieć w tym dobre strony - na pewno nie oznaczają konsumpcyjnego stylu życia .
 5. To na koniec, ku przestrodze, obecne słuchawki. Dziecku nie przeszkadzają bo przecież działają . Ekhem, nie wiem co to? Ok, już wiem. Były, a jakże. Nie wiem co córka z nimi zrobiła.
 6. Niezbyt dobre te zdjęcia, ale lepiej nie umiem W pudełku - ładowarce jest magnes, dzięki któremu słuchawki same wskakują na miejsce. Faktycznie szkoda, że nie ma USB C. Nie jestem w stanie napisać jak długo trzymają akumulatory.
 7. Dobra, już wiem, znalazłam. Jest Beresford.
 8. @tomek4446 czy zalinkowany wyżej przełącznik umożliwia bezpieczne przełączanie między dwoma wzmacniaczami, w tym lampowym? I jeszcze niewinne pytanie: dwa wzmacniacze i dwie pary kolumn? Czy myśl ludzka rozwiązała taki problem?
 9. Z tą szafką to jest znakomity pomysł. Może nie byłoby plątaniny kabli.
 10. Na stronie Black dot Audio rabat 10% z kodem "black". To oznacza 408 zł za Umik-1 i np. 3847.50 zł za DDRC-22D lub dla ambitnych wzmacniacz Hypex Ncore NC400 dyi za 2853 zł. Przesyłka gratis.
 11. Spokojnie, nietypowo, mój wątek skończy się na dwóch stronach. Popołudniu zrobię zdjęcia słuchawek, może się komuś przydadzą.
 12. Sprawdzałam, nie było takiej opcji. Mimo wszystko kupowanie na Ali to dla mnie zawsze rodzaj hazardu.
 13. Dwa razy. Może spróbuję szczęścia w grach losowych.
 14. Jakoś bym była spokojna po uiszczeniu daniny. A tak to pięć lat czekania na komornika. Obie przesyłki doleciały do Budapesztu, tam została dokonana odprawa celna. Potem transport do Polski, do UP nomen omen w Łodzi, a potem do Polski B.
 15. No właśnie nic listonosz nie pobrał choć się domagałam. Ale był nieugięty .
 16. To jest problem wiódł ślepy kulawego. Ja nie używam słuchawek, córka nie interesuje się jakością dźwięku. Na szczęście, dzięki @MobyDick jest szansa kładki nad przepaścią pokoleniową. Odrobinę niepokoi mnie tylko, że nie dostałam rachunku za odprawę celną .
 17. A co mówi żona? Mnie się chyba paleciaki bardziej .
 18. Bardzo elegancko, ale tamte też mi się podobały.
 19. W poniedziałek dotarły Meizu. Wyglądają super, fajne etui podróżne. Jeszcze nie wypróbowane bo to jednak prezent od Świętego Mikołaja.
 20. Co oznacza że Gato powinny pojawić się na kolejnym spotkaniu . I tym razem z jakimś bardzo mocnym wzmacniaczem - @lpomis może mieć rację że po prostu lubią prąd, dużo prądu.
×
×
 • Utwórz nowe...