Skocz do zawartości

JBL Stage a170 + Cambridge Audio AXR100DAB - czy to zagra?


rysiox

Recommended Posts

Witam serdecznie ;)

Czytam,czytam...i już oczopląsów dostaję ...co,z czym ,jak i kiedy ;) 

Ale do rzeczy....powoli wchodzę w temat dobrego stereo ,i mój wzrok padł na wymieniony w tytule zestaw. Raz - że lubię brzmienie JBL`a (swego czasu posiadałem zestaw HK) ,dwa - dobra cena w okolicy się pokazuje(400 eur/zestaw). Co do Cambridge - uznana marka,co jakby zamyka temat.Tyle tylko, iż nie widzę,bądź znaleźć nie potrafię informacji na temat współpracy wymienionego zestawu - czy ma on sens? Nie jestem zafiksowany na tej konfiguracji,oglądam jeszcze np. ROTEL 11 B Tribut Edition - ale mam tu wątpliwości co do mocy wzmacniacza w połączeniu z tym zestawem kolumn. Prosiłbym zatem o jakieś konstruktywne uwagi/nakierowania . Sprzęt zaistnieje w w salonie 4.5x5.5 m ,zasadniczo na chwilę obecną nie przewiduję przekraczania progu 1000 e/ całość...aczkolwiek.... 😉

(PS.monitory.małe głośniki ....jakoś mnie nie przekonują)

Edytowano przez rysiox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zestawy JBL które dotychczas słyszałem jak najbardziej polecam, ale serię STAGE raczej proponuję omijać (to już nie to granie co starsze serię JBL) seria STAGE jest strasznie jasna i analityczna, na dłuższą metę nie da się tego słuchać niestety i jak koledzy wyżej pisali już na pewno nie łączyć ich z jasną elektroniką..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rysiox napisał:

Nie jestem zafiksowany na tej konfiguracji,oglądam jeszcze np. ROTEL 11 B Tribut Edition - ale mam tu wątpliwości co do mocy wzmacniacza w połączeniu z tym zestawem kolumn.

Zdecydowanie trzeba patrzeć na wyższe modele marki Rotel, jeżeli zależy Ci na mocy, aczkolwiek wiąże się to z większymi kosztami.

Mocny wzmacniacz w budżecie CA AXR100 to np. SVS Prime Wireless SoundBase

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...