Skocz do zawartości

Kolumny podłogowe do około 500 zł.


QczaR

Recommended Posts

Cześć.

Chciałbym kupić jakieś budżetowe na początek kolumny podłogowe z solidnym bassem do pokoju ok 20m.

Budzet to okolice 500 zł. 

Dodam ze poszukuje wąskich kolumn.

Obecnie posiadam komputerowe Fenda R27BT które pójdą do sprzedania.

Budzet jest niestety na start ograniczony.

Posiadam wzmacniacz PW7020 oraz Saba 9596 które w zupełności mi wystarczały , jednak ze względu na miejsce w pokoju muszę ograniczyć się do węższych modeli.

Mógłbym na początku używać PW7020, chyba ze znajdzie się coś lepszego za około 200 zł ?

Kolejna sprawa to czy da się podłączyć pod wzmacniacz np mój PW7020 jakiś transmiter Bluetooth?

Wstepnie zauważyłem budżetowe HTS700, ale czy ogólnie warto się tym interesować ?

Nie mam bladego pojęcia stąd moje pytanie i prośba o pomoc w wyborze czegoś sensownego.

Co byście zrobili na moim miejscu?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maciek72 napisał:

Wąskie z basem za 500 PLN ?

:):):):) Bła -ha -ha x 100 :)

Powodzenia !

Dzięki za pomoc, super… 

czyli rozumiem ze nie znajdę nic podobnego do Saba 9596 do 500 zł , no ok…

 

Znalazłem JBL LX2004 czy one nie będą podobne brzmieniowo do 9596?

Sorry ale niestety nie stać mnie na audio za 5 tys zł +… sorry ze jestem „biedny”

JBL Balboa 30?

Tannoy MX3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bartek_86 napisał:

Seria JBL LX była na piankowych zawieszeniach - nie znajdziesz już żadnych w oryginale (wszystko co jest to paści po regeneracji)
Od Balboy Areny 170 zagrają lepiej, z Missionów słyszałem tylko m33 i m34 tam basu dużo nie było..

Ok, rozejrzę się za 170 ale widzę ze za dużo tego nie ma, a z mojej okolicy całkowicie nic.

12 minut temu, Bartek_86 napisał:

Seria JBL LX była na piankowych zawieszeniach - nie znajdziesz już żadnych w oryginale (wszystko co jest to paści po regeneracji)
Od Balboy Areny 170 zagrają lepiej, z Missionów słyszałem tylko m33 i m34 tam basu dużo nie było..

Znalazłem za 300 zł JBL MK1000, tak z ciekawości gra to coś ? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...