Skocz do zawartości

Miras23

Uczestnik
 • Zawartość

  1 421
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. W tym budżecie, to za wiele z nowych głośników nie kupisz. Może coś z Pylonów Pearl albo Indiana z Tesi. Te drugie bardziej ocieplone, może być ciekawie.
 2. Widziałem Audio Technica ANC900 za 600 zł- nowe, a to słuchawki które detalicznie kosztowały ponad 1000 zł.
 3. akustyka mogła pokrzepić efekt, dlatego nie mogłeś "złapać basu" -moim zdaniem Yamaha z basem nie ma żadnego problemu i RN602 rwie się do gry. Najlepiej będzie jak kolega który jest zainteresowany zakupem, uda się bezpośrednio do salonu.
 4. oczywiście, każdy użytkownik musi się zmierzyć z tym co chce. Posiadanie starego ampli niesie ze sobą sporo wyrzeczeń... ale grało, oj grało...
 5. Każdy pokój jest inny. Ja słuchałem u znajomego tej Yamahy z Klipschem R600 i był ogień. Pokój z 20 metrów, średnio zaadaptowany. Przy skali głośności -10 było bardzo głośno, więc nie wiem co tam u Ciebie nie zagrało
 6. Można też użyć starego amplitunera, po to aby mieć dobry dźwięk. Stary ampli po optyku, do telewizora i oglądasz netflixa.
 7. W tych czasach gdzie niczego nie ma, to ten amplituner ma zupełnie inną wartość. Zostaw go na razie i dobierz do niego głośniki. Dziś, to chyba RXV4a byłby lepszy ale też i dużo droższy.
 8. Model C316 i C356 to zupełnie inne konstrukcje. Jeżeli uda Ci się jeszcze znaleźć gdzieś model C356 to nawet się nie zastanawiaj. Następca C368 brzmi już inaczej i przy okazji dużo więcej kosztuje.
 9. Patrząc na konstrukcje obecnych amplitunerów do kina domowego w stosunku do tych które były kiedyś produkowane, to moim zdaniem nie ma co porównywać. Wiele modeli Yamahy (szczególnie wysokich-DSP11-mój ulubiony!) do dziś gra bardzo dobrze. Wyłącznie się...zestarzał pod względem podłączeń.
 10. Ale co nie ma szans na wypełnienie dźwiękiem? Amplituner Yamahy ma grubo ponad 100 W na kanał, głośniki Klipscha wysoką efektywność. Chyba, że ktoś potrzebuje koncertowych wrażeń aby tynk ze ścian leciał...
 11. Człowieku, czy dla Ciebie jest to sprawa życia i śmierci? Deweloperów od cen nieruchomości też tak męczysz? Zacznij doradzać na forum to będzie bardziej pożyteczne.
 12. Z HDMI i stereo, i do 6 tysięcy za całość w tych czasach to już niemożliwe... A czy to HDMI musi być priorytetem? Czy chodzi Ci tylko o wygodę i sterowanie po jednym kablu? Po optyku możesz podłączyć się do telewizora i w ten sposób puścić dźwięk. Wtedy celowałbym w Yamahę RN602 i powiedzmy te HECO.
 13. Poruszasz różne modele amplitunerów. Najlepszy z nich pod względem dźwięku będzie DSPA2. Jeśli zależy Ci na obsłudze nowych/najnowszych standardów to w grę wchodzi tylko najnowszy model. Ale żeby było "dobrze" to po dzisiejszych cenach, od 10 tysięcy to raczej nie ma co startować.
 14. Masz "kablówki" z Audio Technica A990Z. Takie "zielone" ja słuchałem ich kiedyś z Dragonfly (nie pamiętam którym) i szczerze pisząc, to bardzo zrównoważony i miły dla uch sprzęt. Dodatkowo "made in Japan" jeśli dla kogoś ma to duże znaczenie.
×
×
 • Utwórz nowe...