Skocz do zawartości

Miras23

Uczestnik
 • Zawartość

  1 247
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Miras23

 • Ranga
  Przyjaciel forum

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Muzyka i film ma charakter dynamiczny. Nie wiadomo, w którym momencie "poleci" więcej watów. Dlatego trzeba być ostrożnym. Znając urządzenia Yamahy w niższych modelach, to przy głośności -10 db powinno być już bardzo głośno.
 2. ok jakieś nowości z Heco się szykują? Będę dla brata chciał kupić RXV6a (jak już dojedzie) i może bym mu sprawił jakieś kolumienki (na razie 2.0)
 3. Problem dotyczy wszystkich amplitunerów do kina domowego. Ostatnio chciałem kupić RXV6a dla brata, to podobno są w drodze i nie długo będą.
 4. Subwoofer, sporo zje w tym budżecie. Jeżeli zostaniesz przy Yamaha RXV4A i kolumnach Indiany to będzie to już kosztować ponad 4 tysiące...wiec suba potraktuj perspektywicznie. Po za tym skąd wiemy, że od razu będzie potrzebny? A może się nie przyda?
 5. Czy ja wiem? Przeczytajcie trochę w necie jak ludzie opisują Hegla Może Ty i kolega wyżej użył takich głośników, że "ciepło" zostało zabite... Szczerze? Nie wytrzymałbym z Denona i Cariną dłużej niż 5 minut. Ale, może Tobie się to po prostu podoba.
 6. Pisałem o skali, a nie jednostce:) może miałeś szczęście poprostu. Osobiście nie kupiłbym "grzebanego" tylko nowke z pudła.
 7. Vincent to już ma raczej za sobą dobre czasy...dziś ta oferta jest jakaś "dziwna"... Jeśli z Atolla to prędzej INT100...
 8. Kiedyś używałem do biegania Koss The Plug. Niektórzy twierdzili, że przypomina nawet Porta pro w dużym wydaniu...tylko,że nie posłuchasz dokanalowek przed zakupem...ale z drugiej strony to nie duże ryzyko.
 9. Miras23

  Marantz NA7004

  Nie słuchałem na6006, ale czy waga jest najważniejsza, skoro BS Node waży niewiele ponad 1 kilogram a mimo wszystko gra bardzo dobrze?
 10. Oczywiście, że Denon, Denony graja jasno i tu dalej w to będę brnął:) Cariny ciepłe? To chyba słuchaliśmy tego w skrajnych pokojach. P.s z czym i gdzie słuchałeś Carin? Wy ich chyba nie macie u siebie.
 11. A potem po tej modyfikacji nikt nie chce kupić, bo "audiofil" nie lubi mieć grzebanego sprzetu;D
 12. 1600 zł używka...ciekawe czy od Polskiego dystrybutora? Po drugie nie wiadomo czy na przykład nie modyfikowany? Poznasz to po śrubach na obudowie, czy nie są "obite" . W każdym razie dla 900 zł ja bym wolał kupić nowy i mieć święty spokój z gwarancją na 24 miesiące...
 13. Miras23

  Marantz NA7004

  Słuchałem Node2, 2i, NA7004 i CA851. Powiem tak: -Node 2 i 2i - grają tak samo i ciężko jest za 2500 zł przebić jakość dźwięku i aplikację. -NA7004 - brzmi jakby lepiej (no ale ile droższy) ale znowu ta aplikacja mnie nie kręci... -CA851 brzmi najbardziej przestrzennie i muzykalnie. Powiedziałbym, że taki "NODE" na sterydach, ale apka cieńka... No więc brałbym Noda a resztę kasy sobie zostawił na jakieś extrasy do systemu.
 14. Nowe Elaci brzmią inaczej a niż te z poprzednich lat. Carina należy do jaśniejszych na górze. Żeby teraz to jakoś "ugrzecznić" i ocieplić to widziałbym w tym HEGLA. Więc sprawdź sobie H95. Jestem zwolennikiem zrównoważenia brzmienia, więc stąd pomysł taki.
 15. Często z Pylonami łączyło się Nada. Więc w tej sytuacji można spróbować z Nadem C368 albo starszej generacji Nad C375. Obydwa są inne, ale sądzę że można sprawdzić.
×
×
 • Utwórz nowe...