Skocz do zawartości

Miras23

Uczestnik
 • Zawartość

  1 429
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Miras23

 1. haha! Racja! link który dałeś, jest tym, co ja miałem podesłać, się zagalopowałem
 2. file:///C:/Users/elega/Downloads/Marantz-SR-47-Service-Manual.pdf pod tym linkiem masz instrukcje, więc "myk" będziesz miał rozwiązany.
 3. Jak jesteśmy przy Heglu, to wspomnę swoje przemyślenia. Każdy z modeli Hegla (mam na myśli 190,390,590) przedstawia coś ciekawego. Słuchasz 190 znajdujesz dużo fajnych rzeczy, słuchasz 390 odczuwasz rozwinięcie cech tego tańszego, stawiasz najdroższego i widzisz już na co stać tą markę. Mam podobne odczucia jak kolega wyżej na temat modelu 190. Gusta i guściki
 4. Wypożyczyłem sobie A28 z Tophifi z pomorza na weekend. Dam znać co o tym modelu sądzę. Nie wiem czy będę kupował (z góry przepraszam) ale jestem ciekawy.
 5. R700 to już kolumny z wyższej półki, podpięcie dobrego wzmaka da efekty. Nie wiem, kto tu do końca polecał CXA80 (przyzwoity klocek do kolumn za 5 tysięcy) tutaj trzeba integry za grubo ponad dychę...
 6. Za patrzę 6000 zł to ja nie wiem czy kupisz ciekawiej. Według testów z jednej z gezetek, to wnętrze tego cacka jest naprawdę ok. Do tego też wyświetlacz (LCD?) -no ładnie ładnie to wygląda. Nie słuchałem go, co prawda ale niektórzy piszą, że nie wiele odstaje od M10
 7. Hegel fajna opcja, fakt. Ale Cobalt jest teraz w promce w Tophifi za 799 zł, więc to kusi
 8. Dżizas, ale Ty człowieku ROBOTNIK trollujesz. Słuchaj sobie tych Edismrodów i nie zaśmiecaj wątku.
 9. W tym budżecie, to za wiele z nowych głośników nie kupisz. Może coś z Pylonów Pearl albo Indiana z Tesi. Te drugie bardziej ocieplone, może być ciekawie.
 10. Widziałem Audio Technica ANC900 za 600 zł- nowe, a to słuchawki które detalicznie kosztowały ponad 1000 zł.
 11. akustyka mogła pokrzepić efekt, dlatego nie mogłeś "złapać basu" -moim zdaniem Yamaha z basem nie ma żadnego problemu i RN602 rwie się do gry. Najlepiej będzie jak kolega który jest zainteresowany zakupem, uda się bezpośrednio do salonu.
 12. oczywiście, każdy użytkownik musi się zmierzyć z tym co chce. Posiadanie starego ampli niesie ze sobą sporo wyrzeczeń... ale grało, oj grało...
 13. Każdy pokój jest inny. Ja słuchałem u znajomego tej Yamahy z Klipschem R600 i był ogień. Pokój z 20 metrów, średnio zaadaptowany. Przy skali głośności -10 było bardzo głośno, więc nie wiem co tam u Ciebie nie zagrało
 14. Można też użyć starego amplitunera, po to aby mieć dobry dźwięk. Stary ampli po optyku, do telewizora i oglądasz netflixa.
 15. W tych czasach gdzie niczego nie ma, to ten amplituner ma zupełnie inną wartość. Zostaw go na razie i dobierz do niego głośniki. Dziś, to chyba RXV4a byłby lepszy ale też i dużo droższy.
 16. Model C316 i C356 to zupełnie inne konstrukcje. Jeżeli uda Ci się jeszcze znaleźć gdzieś model C356 to nawet się nie zastanawiaj. Następca C368 brzmi już inaczej i przy okazji dużo więcej kosztuje.
 17. Patrząc na konstrukcje obecnych amplitunerów do kina domowego w stosunku do tych które były kiedyś produkowane, to moim zdaniem nie ma co porównywać. Wiele modeli Yamahy (szczególnie wysokich-DSP11-mój ulubiony!) do dziś gra bardzo dobrze. Wyłącznie się...zestarzał pod względem podłączeń.
 18. Ale co nie ma szans na wypełnienie dźwiękiem? Amplituner Yamahy ma grubo ponad 100 W na kanał, głośniki Klipscha wysoką efektywność. Chyba, że ktoś potrzebuje koncertowych wrażeń aby tynk ze ścian leciał...
 19. Człowieku, czy dla Ciebie jest to sprawa życia i śmierci? Deweloperów od cen nieruchomości też tak męczysz? Zacznij doradzać na forum to będzie bardziej pożyteczne.
 20. Z HDMI i stereo, i do 6 tysięcy za całość w tych czasach to już niemożliwe... A czy to HDMI musi być priorytetem? Czy chodzi Ci tylko o wygodę i sterowanie po jednym kablu? Po optyku możesz podłączyć się do telewizora i w ten sposób puścić dźwięk. Wtedy celowałbym w Yamahę RN602 i powiedzmy te HECO.
 21. Poruszasz różne modele amplitunerów. Najlepszy z nich pod względem dźwięku będzie DSPA2. Jeśli zależy Ci na obsłudze nowych/najnowszych standardów to w grę wchodzi tylko najnowszy model. Ale żeby było "dobrze" to po dzisiejszych cenach, od 10 tysięcy to raczej nie ma co startować.
 22. Masz "kablówki" z Audio Technica A990Z. Takie "zielone" ja słuchałem ich kiedyś z Dragonfly (nie pamiętam którym) i szczerze pisząc, to bardzo zrównoważony i miły dla uch sprzęt. Dodatkowo "made in Japan" jeśli dla kogoś ma to duże znaczenie.
 23. Czemu nie? Taga wydaje się sensowna za te pieniądze, a patrz jak zdrożał sprzęt... Do tego można użyć takich kolumienek jak Pylony Pearl 25 lub Indiana Line Nota 550. Umów się i posłuchaj gdzieś.
 24. do tych głośników, nie żaden 338 czy też 368, tylko co najmniej C388 lub wyżej. p.s a później się dziwić, że ktoś kupił lepsze głośniki i "nie grają"
×
×
 • Utwórz nowe...