Skocz do zawartości

Miras23

Uczestnik
 • Zawartość

  1 360
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Miras23

 1. Ja, wybrałbym RN803. Moim zdaniem to najciekawszy amplituner z funkcjami sieciowymi na rynku. Magnat nigdy nie zachwycał więc nie wiem nad czym tu zachwyt -ale ok. Kto co preferuje. Z głośnikami masz już spory wachlarz. Kefy, Dali, Pylon...tutaj trzeba pójść z klockiem i słuchać w komplecie
 2. Połączenie z Focalem, może się okazać niezłym. Łagodny Rotel, z głośnikami " z pazurem" mogą trochę namieszać i dać Ci przysłowiowego "czadu" Lecz trzymałbym się wersji A14 mk2. Według kilku opinii, brzmi dużo lepiej a niż zwykła 14-stka
 3. Zwracam honor No to z tymi Elacami jest szansa aby to zagrało według Twojego konceptu ale mus odsłuchu...
 4. Takie rozwiązanie może okazać się ciekawe, ale na krótki czas. Brak basu, bądź jego minimum z czasem zacznie pokazywać swoje rogi. Nie napisałeś, jaką masz elektronikę... -Jeśli do 5 tysięcy, to ja zacząłbym od czegoś bardzo przejrzystego, z wypchniętym środkiem, ale z nie złą podstawą basową (jednak) - Elac Carina 243.4. - posłuchaj sobie w Tophifi w Krakowie, i tyle na razie.
 5. Przyjdzie pewnie ten moment, że będziesz chciał coś poprawić, ale w Twojej sytuacji system masz zszyty na miarę, więc musiałbyś zacząć raczej od nowa albo też popracować nad akustyką:P
 6. Zrobiłeś ok. Mogłeś jeszcze użyć analogowych z Node do Rotela (może byłoby lepiej) Po to jest HDMI w Node, żeby wykorzystać go do TV, więc TV->Node po HDMI.
 7. W ogóle to nie jest dobry pomysł. Do serii "R" (jeśli ma być to uniwersalne urządzenie" to na przykład jakiś NAD C388 z modułem sieciowym, albo jeszcze dalej...
 8. Są lepsze ale nie do RN803...no chyba powinieneś o tym wiedzieć Piotr
 9. To ktoś sprzedaje "solo" taki amplituner? No i kto? Rynek jest "wysuszony" i nic nie da się znaleźć...
 10. Pianocrafta sobie odpuść, wypadnie najsłabiej (nawet w połączeniu z lepszymi głośnikami) Z RN, od Yamahy, od razu uwzględniaj model RN602. Bez dwóch zdań najlepszy, słyszalnie ampli z tej całej rodziny. Z głośnikami możesz udać się do dystrybutora i coś wspólnie dobrać.
 11. Nie są złe te kolumny, ale moim zdaniem trochę za metaliczne. Z nieco jaśniejszym Marantzem to raczej znudzi Ci się taka kombinacja. Po za tym, ten Marantz 5015 to opcja raczej dla tańszych głośników.
 12. Dziś Porta Pro kosztuje 150 zł, więc jest dużo tańsze a niż 20 lat temu, co jest chyba fenomenem patrząc na rynek słuchawek...:)
 13. słyszałem, że powerbanki lecą na potęgę w tym modelu, więc bądź czujny...
 14. Jeśli dalej macie jak na stronie: https://www.tophifi.pl/systemy-mini/yamaha-pianocraft-mcr-n670d-67ca-kef-q350.html no to za "czwórkę" to jest tanio...
 15. a przewody już poprowadziłeś? jak jesteś na etapie robót, to koniecznie. Może ciut dołóż do lepszej Yamahy RN803, masz tam mikrofon do auto kalibracji, -może pomóc w Twoich warunkach.
 16. Nad C356 -może potwierdzić opinię powyżej. Kupuj póki jest jeszcze dostępny w sklepach...
 17. Ale R500 to mają za duże wymagania do RN803. Lepiej jest kupić coś bardziej dopasowanego, jak na przykład wspomniane Q350.
 18. Jak kupisz i dojedzie do Ciebie do domu, to już pierwszy sukces. Nie wiem, co będzie jak Ci się coś tam spitoli, -będziesz wysyłał na własny koszt do dżermanii?
 19. O ,dobry przykład. Warto zaznaczyć, że "zwykłe" kosztują ok. 150 zł (sam używam) a dopłacając tylko "stówkę" mamy już full opcję z bluetooth
 20. Nie znasz kolego, chyba urządzeń z "przeszłości"Denona, -Denon to miał "palmę pierwszeństwa" jak model PMA 1500 (czyli 3 modele wstecz) kosztował około 3500 zł, dziś to w zasadzie to samo-nawet buda się nie zmieniła i kosztuje X2. No więc...gdzie ta okazja?
 21. Przenieś zakładkę do działu PC audio. Po za tym to wolałbym kupić dwa głośniki Edifiera a niż stado, nędznych Logitechów
 22. a bawiłeś się dokładnie ustawieniami, aby wyregulować natężenie decybelowe każdego z głośników? Przecież jest coś takiego w menu.
 23. Dziwię się, że nie rozważyłeś czegoś popularnego i dobrze opisywanego przez forumowiczów, czyli Elac Debut Reference B6. Mieszczą się spokojnie w budżecie i w dodatku, ruszą i 30 m2.
 24. Poczekamy aż pojawi się model Pi7 to może się uda posłuchać...choć z tego co już sprawdziłem, nie da się za bardzo posłuchać dokanałówek.
×
×
 • Utwórz nowe...