Skocz do zawartości

Miras23

Uczestnik
 • Zawartość

  756
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Miras23

 1. Żeby zaszaleć wyżej i przeskoczyć C356, to musiałbyś wydać co najmniej z 5 tysięcy złotych. Wtedy pojawiają się wyższe Nady, Atolle czy też używane Krelle
 2. Może takie były Twoje indywidualne odczucia. Nie spieram się. Ale jestem tym zaskoczony. Której Yamahy słuchałeś i w jakich konfiguracjach, że była jasna?
 3. S4 home, Gdybym był cięty na Ciebie, to pisałbym inne rzeczy. Tym bardziej, że zdarza się, że się nawet zgadzamy Może trochę za ostro pojechałem z Tobą, za co Cię przepraszam. Ale uwierz mi, wiem co piszę, gdyż różne rzeczy sprawdzam, kupuje i różne wnioski z tego płyną. Przepraszam. Nie znam się widocznie W każdym teście audio o Denonie czytamy: "jasny" "podniesiony" "jaskrawy"
 4. Wybrałeś dość zrównoważony poziom odtwarzaczy CD. Jeżeli głownie interesuje Cię sam napęd, to wyższy poziom, za podobne pieniądze reprezentuje Yamaha CDS 700. Ten napęd to chyba wciąga każdy inny pracujacy cd/dvd rom.
 5. Technicznie to dwa, zaawansowane amplitunery. Na korzyść Yamahy przemawia aplikacja i soft. Dźwiękowo też będzie Ci trochę łatwiej dobrać głośniki. Denon potrafi rozjaśnić górę, a dużo budżetowych głośników jest niestety jasnawa.
 6. Te Marantze brzmi inaczej. Nie można powiedzieć, że półka wyżej. Po prostu brzmią inaczej. Choć gdybym miał wybierać pomiędzy Nad C356 a PM 7004. Wolałbym 356. Chociażby za uniwersalność...
 7. Sam wzmacniacz nie jest zły. Faktycznie warto zainteresować się wspomnianymi Pylonami lub Indianą Line Tesi 561. Mercury są moim zdaniem zbyt spokojne stąd mogły Ci się zwyczajnie znudzić. Miałem kiedyś F1
 8. Sądzę ze z Pylonami to zdecydowanie większe szanse ma zagrać Yamaha a niż Onkyo. Nawet Pylon zacheca do takich kombinacji.
 9. S4 home Tym wpisem się pograżyłeś i pokazałes, że przydomek "branża" to chyba kupiles w Biedronce na wyprzedaży...Sorry Według mojego uznania RN803D pokaże dużo ale w dalszym ciągu nie wszystko z Zensorow. Zensory pokażą wszystko ale ze wzmakiem za 10 tys!
 10. To amplituner, który niesie ze sobą trochę ograniczeń, więc inwestycja w kolumny typu Indiana Line Nota 550 X czy też Pylon Pearl 25 to wszystko co można zaoferować.
 11. To Ty się nawet nie zastanawiaj Jeżeli za 2.8 K możesz kupić ten amplituner to jest to, dobra okazja. Jak łykniesz 602-kę, to już z pewnością będziesz ograniczony w przyszłości.
 12. Jeżeli słuchacie sporo muzyki, to przydałbym się klasyczne głośniki na front. Sub oczywiście, też jeśli lubisz ale z nastawieniem na muzykę. Trochę może być ciężko w tym budżecie kupić coś sensownego. Chyba, że na początek dobry front a później, reszta...
 13. Obecnie jest ponad tysiąc złoty pomiędzy nimi, ale i tak uważam że warto dopłacić. Kumpel miał niedawno podobny dylemat tylko z innymi głośnikami, bo z Elac Uni F.Droższy model ma "więcej prądu"
 14. Z tą szorstkością to przesadziłeś. Tak to można powiedzieć o wzmacniaczach Pioneera czy CA. Nad C356 to żywiołowy wzmak, który jest moim zdaniem czasem wręcz zaokrąglony i plastyczny.
 15. Witaj Zensory 5 za 1000 zł to dobry zakup. Nie można wymagać więcej. Twój obecny amplituner Pionka niestety ale nie wiele potrafi w muzyce. Więc niezależnie czy wybierzesz Yamahę RN 602 czy co lepsze RN 803 różnica powinna być duża. Pomiędzy tymi amplitunerami jest odczuwalna różnica.
 16. No właśnie nie. Przecież ANC negatywnie wpływa na nasz mózg, głowę. Znam osoby, które po kilku sekundach mają odruch wymiotny, jak tylko jest włączone ANC. Więc zależy to od danego organizmu.
 17. Niestety ale nie słuchałem modelu C355. Znam natomiast C356. Szczerze mówiąc po dzień dzisiejszy uważam go za bardzo dobry wzmacniacz do 4 tysięcy złotych. Nie jest ani ostry ani jasny.
 18. Jeżeli model C355 jest podobny do C356 to zdecydowanie tak. Sądzę, że nie jest to jakiś większy przeskok pomiędzy nimi.
 19. a nie dziwi Cię, że CXA 60 dostaje wyższe nota a niż CXA 80? No i to "what hifi" -piszą dobrze o tym jak dostaną dodatkowe $...
 20. Sądzę, że CEOL będzie dużo słabszym rozwiązaniem. Dobrą opcją jest co pisze kolega Kubad. Zmień głośniki na przykład z Indianą Line Nota 260. Będzie jeszcze lepiej i powinieneś zmieścić się w budżecie.
 21. No jeśli chcesz zmieścić się w kwocie 2.500 zł to wybrałbym Yamahę RN 402 z głośnikami Jamo S 803. Od taka propozycja. Ostatnio słyszałem te monitory, aż się zdziwiłem co potrafią!
 22. Chyba nie wiele się zmieniło z C325 do C326. Dobrze by było znaleźć użytkowników którzy byli w posiadaniu chociaż 325. Lecz jak widać, w topologii nie wiele się zmieniło.
 23. Cześć, Na starcie, Yamaha Pianocraft MCR 470D. Masz wszystkie funkcje sieciowe pod jednym dachem. Wifi, BT, Airplay, Spotify, Tidal itp. Drugie, to konkurencyjny Panasonic SC PMX 152. Też nowoczesna i zrobiona " w starym stylu" miniwieża. Udaj się do sklepów, posłuchaj, porównaj.
 24. A czy musi to być Gato? Wiem, wygląda fajnie ale czy aż tak dobrze brzmi? Na Audio Show można było tego posłuchać, ale jak dla mnie to szału nie było...
 25. Spokojnie, jak dobierzesz stereo w 2.0 to będzie znacznie lepiej a niż każdy soundbar nie zależnie od ceny. W założonej przez Ciebie kwocie możesz spróbować z Polkami S50E + amplituner Yamahy RN602. To jedno z bardziej dynamicznych połączeń. Do filmów jak znalazł.
×
×
 • Utwórz nowe...