Skocz do zawartości

Pylon Audio Pearl 27


Wojtek870

Recommended Posts

20 godzin temu, Wojtek870 napisał:

To może coś poradzisz ?? 

Myslałem nad 

Wharfedale Diamond 12.3

Fyne Audio F302/F303 fajne wizualnie 

Acustic Energy AE109 ale tu raczej brak basu

Pylon Audio Opal 20/23

I wiele innych 😂🤣

Hmmm?

Brak basu w AE109? Ale słuchałes? Bo masz go w 12.3 diamnd a nie ma w 109tkach?

Fyne F 303 sa fajne. Tanie. Dobre.

Dodaj Magnaty Tempus 55/77 tu basu Ci nie braknie.

18 godzin temu, Wojtek870 napisał:

Źródłem jest Denon Ceol n10 wiem szału tu nie zrobimy ale chce go zmienić wiec nowe kolumny beda na nim grały raczej krótko. Chciał bym poprawi bas i detaliczność Wilsony Raptor 5 graja fajnie do pewnego momentu chciał bym coś z dobrym brzmieniem i głębię przy wzglednie cichym słuchaniu Słucham Pink Floyd Muzyki filmowej i Wszelkiej muzyki z orkiestra symfoniczną i całej reszty gatunków również 🤣😂 chciał bym tez zeby kolumna wygladały podobaja mi sie Pylony / Acustic Energy Pomieszczenie 17m

Z góry dzieki i pozdrawiam 

AE 120, Klipsch F2 to używane, Magnat Quantum 677 też, albo nowe Signature 507

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Dnia 23.01.2023 o 13:34, Q21 napisał:

W takim metrażu zdecydowanie Pearl 25 (nie przejmuj się kierunkiem wylotu bass reflex). Pearl 27 powstały żeby nagłośnić duże pomieszczenia ale bardziej muzykalne i równe są właśnie Pearl 25. Ceol je napędzi a będą miały jeszcze potencjał w przypadku wymiany wzmacniacza na coś lepszego. Opal 23 grają w stylu V - średnie tony są wycofane a i o kontrolę basu bym się już obawiał w takim metrażu. Stawiam na Pearl 25

Ale one są dwudrożne ,nie będą przez to grać gorzej jak 3drożne ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, amatordźwięku napisał:

Ale one są dwudrożne ,nie będą przez to grać gorzej jak 3drożne ?

Jeśli jeszcze nie zapadły jakieś konkretne decyzję, to zerknij na podobną kolumnę, co do wielkości, czyli Indianę Line Tesi 661

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/indiana-line-tesi-661.html

To będzie trochę inny charakter ale warte odsłuchu. Również pod względem wymagań, nie będzie to duże obciążenie dla elektroniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Jeśli jeszcze nie zapadły jakieś konkretne decyzję, to zerknij na podobną kolumnę, co do wielkości, czyli Indianę Line Tesi 661

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/indiana-line-tesi-661.html

To będzie trochę inny charakter ale warte odsłuchu. Również pod względem wymagań, nie będzie to duże obciążenie dla elektroniki.

Witam 

Dalej grają u mnie Wilson Raptor 5 jednak nie z Denon Ceol N10 tu zaszła zmiana odkupiłem starą Yamahę Rx - V377 moim zdaniem poprawa na + do tego dokupiłem SUB Taga Harmony TSW-60 mały ale robi to co ma robić pozdrawiam sklep Q21 ;) Kolumny muszą troszkę poczekać ale dziekuję za propozycje jeśli bedzie ku temu okazja posłucham 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, amatordźwięku napisał:

Ale one są dwudrożne ,nie będą przez to grać gorzej jak 3drożne ?

nie.

661 są za duże. Dlatego też Pearl 27 odpadły.

10 godzin temu, Wojtek870 napisał:

Witam 

Dalej grają u mnie Wilson Raptor 5 jednak nie z Denon Ceol N10 tu zaszła zmiana odkupiłem starą Yamahę Rx - V377 moim zdaniem poprawa na + do tego dokupiłem SUB Taga Harmony TSW-60 mały ale robi to co ma robić pozdrawiam sklep Q21 ;) Kolumny muszą troszkę poczekać ale dziekuję za propozycje jeśli bedzie ku temu okazja posłucham 

Pozdrawiam 

No bo Ceol szału nie robi.

Ale żeby grał gorzej od podstawowego amplitunera kina.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...