Skocz do zawartości

Polk T50 + Yamaha R-N402D


Carlos00

Recommended Posts

Witam, chciałbym zapytać czy dobrze podłączyłem ten zestaw stereo. Żyły sobie oznaczyłem czarne do czarnego, czerwone do czerwonego. Speak A L+R. Z góry sory za pytanie ale pomimo instrukcji chciałbym potwierdzenia osób doświadczonych w temacie ;)

 

AnyConv.com__IMG_1474.jpeg

Edytowano przez Carlos00
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.02.2023 o 06:53, Józef Herczek napisał:

Też mi wygląda że lewa jest źle podłączona. Ten kabel zaznaczony na czarno powinien iść do "-". Układ terminali mógł zmylić bo minusy są obok siebie. W sumie nie ma to znaczenia jak przy lewej kolumnie "+" podpiął z czarnym oznaczeniem ale mnie by to wkurzało :) 

kabel a dokładnie jedna z żył zaznaczona na czarno została oznaczona przeze mnie. do głośnika podpiąłem tak jak jest oznaczona żyła - R czarny ślad na żyle jest przy głośniku do czarnego, L czarny ślad jest na czerwonym(nie wiem czemu tak dałem ) ale przy głośniku też wpiąłem do czerwonego. Czy załóżmy, że bym podpiął źle żyły to są od razu jakieś skutki tego? Dźwięk mam czysty jak na moje ucho.

I od razu zapytam o głośność - jak mam na ampli do 50 głośności to nie ma szału (tzn jest głośno ale nie że zagłusza rozmowę powiedzmy) ale już od 50 do 60 czuć mega głośność - tak powinno być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...