Skocz do zawartości

RLC2

Uczestnik
 • Zawartość

  401
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  C.......w

Ostatnio na profilu byli

2 891 wyświetleń profilu
 1. Zakończyłem swoją działalność na forum czekam na usunięcie konta. Cały Kler ma dużo za uszami, wiara w Boga to coś zupełnie innego bynajmniej dla mnie.
 2. Ja bym zrobił rozróżnienie na inne sprawy kiedyś Polakom kościół nie przeszkadzał a tym bardziej wiara w Boga. Rodzice krótko stawiali sprawę wszyscy chodzili. Teraz tylko wszystkim nie pasuję ten kościół i Bóg. Dziwne bo chrzest, 1 komunia , bierzmowanie, ślub, pogrzeb, wszyscy lecą ale już w Niedzielę do kościoła te bee bo i po co nie. Zmykam z tego forum ma dobre trzymajcie się swoich poglądów teraz żyje się lepiej bez wiary zasad, po co wam wartości.
 3. Mam do Ciebie prośbę skończ te słowne przepychanki one do niczego nie prowadzą. Wytykać każdy potrafi bycie na forum nie na tym polega. Można chyba trochę sie powstrzymać 😉 A co do węgla jest on dobrej jakości może dlatego. Osobiście uważam żeby było taniej potrzebna jest elektrownia atomowa.
 4. @Artur Brol Może się troszkę zapędziłem może masz trochę racji wiatraki owszem ważne by były dobrej jakości. Jeżeli chodzi o stocznie to po zamknięciu naszych Niemcy swoje mocno doinwestowali, a nasz węgiel jest drogi w prostego powodu leży bardzo głęboko koszty wydobycia.
 5. No argument masz strasznie mocny taki sam jak swój ostry język. Zapomniałeś o jednej bardzo istotnej kwestii nie wiesz nic a nic jaką ja telewizję oglądam, oraz czy w ogóle oglądam.
 6. 🤪🤣🤪🤣 Trochę kultury panie D No tak PO kolei będę wszyscy rozliczeni w tym się z tobą zgadzam 😉
 7. @DiBatonio a tobie co "Banda Rudego" nie zabrała kaski z OFE byłeś na innych zasadach? Żal mi ciebie że nie pamiętasz jak ci konto wyczyścili. P.S wcale nie dziwi mnie twój sposób pisania na tym forum czytałem twoje posty w różnych tematach zdecydowanie brak ogłady że tak się wyrażę.
 8. Tylko widzisz ja nie mam 16 lat żebyś do mnie tak pisał. Banki mają swoje prawa i każdy o tym wie co się działo z pożyczkami hipotecznymi na mieszkania. W złotówkach ludzie nie mieli zdolności kredytowej a w frankach szwajcarskich raptownie mieli. I jakimś dziwnym sposobem te franki szybko drożały. Gratuluję i szczerze życzę żeby wszystko było w jak najlepszym porządku. Oddać nie oddadzą jak i Tusk nie odda kasy z naszych funduszy emerytalnych, z zamkniętych stoczni, z Amber Gold, jeszcze mam dawać przykłady? Śmieszna sprawa że PIS chyba nie chciał tych pieniędzy bo pewnie wiedzieli na co mają iść bo przecież niemieckie wiatraki są nam bardzo potrzebne prawda... 😉
 9. Żadnej alternatywy nie proponuję. Przeczytaj uważnie co jest tam napisane bez żadnych odsetek. PIS rządził nie było kasy z KPO teraz rządzą inni i już cyk pieniążki są choć może jeszcze nie wszystkie. KPO to pożyczka z określonym celem przez UE czy Polska potrzebuję tych pieniędzy?
 10. 3 tyś starczy na Cyrus One + oddzielny DAC (używki) myślę że jest to uniwersalny wzmacniacz z dobrym zasilaniem tak jest to klD podobno tego nie słychać. Nic od siebie nie dodaję do dźwięku. Sporo różnych kolumn dobrze z nim współpracuję.
 11. Wózek widłowy do takich ciężarów potrzebny 😉
 12. Darek podaj wymiary tych przetworników poszukam na spokojnie ( dzisiaj mam sporo czasu) może coś znajdę dam znać.
 13. @Rega Roman niestety nie mam miejsca na takie sprzęty i muszę z tym jakoś żyć 😉 Swoją drogą dobra robota gratuluję 👍
×
×
 • Utwórz nowe...