Skocz do zawartości

Subwoofer kef psw2010 . Wyłącza się na trybie auto .


Johnny89

Recommended Posts

Hej może ktoś pomoże.  Kupiłem używkę kefa psw2010 w super cenie .. , subwoofer działa pięknie z tym że na trybie włączania auto , często potrafi się wyłączyć . Zapala się czerwona lampka i subwoofer jest w trybie czówania. Podczas włączania amplitunera subwoofer normalnie odpala i zaświecą się zielone na auto po czym nie regularnie czasem potrafi się wyłączyć.  Może ktoś coś poradzi ? 

Amplituner to onkyo rz740 

Mam kolumny frontowe Magnata w biampingu odcięte na 40 Hz . 

20230215_062628.jpg

20230215_062706.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że poziom jest ustawiony dość nisko po korekcie kalibracji a w sumie to taki też potrzebuje , bo na subwooferze jest ustawiony max , a głośność jego  jest dość mała w stosunku do jego możliwości.  ( mieszkanie w bloku więc nie chcem bardzo męczyć sasiadow ) po pracy sprawdzę dokładniej . Martwi mnie też dos spory pobor pradu w trybie czówania około 18 w . (Mam smart gniazdko) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz to tak ustawić by poziom na subie był na godzinie 12. Bo wygląda to tak, że suba podkręciłeś na max, zrobiłeś kalibracje i amplituner podaje tak słaby impuls do grania że suba wywala z trybu auto.

Skręć na 12 i zrób ponownie kalibrację, ewentualnie manualnie zwiększ poziomy w amplitunerze.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...