Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do klipsch RP-280f


Miisiiu91

Recommended Posts

Cieplobrzmiace sprzęty będą dobre, ja osobiście lubię Denona, np Denon PMA 900 hne albo np magnat ma900  ;) to moje typy . Można też tanszy model Magnata mr780 albo amplituner Denon dra800 ale Tego Denona Ci tu pewnie ludzie będą odradzać. 

 

Ale ogólnie uważam, że połączenie Yamahy a-s501 z klipschem to dość specyficzne połączenie i trzeba je lubić bo i klipsch i Yamaha są dość jasne w brzmieniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

chęć posiadania wyjścia na suba oraz wbudowanego DACa trochę utrudnia nam wybór. Możesz przemyśleć Audiolaba 6000A oraz wersję Play, która obsługuje streamingi. Takie połączenie może się spodobać, chociaż ja osobiście szedłbym w tę samą stronę, co Piotr. Rozważyłbym wybór Atolla IN80 Signature, Vincenta SV-500. Do tego DAC pokroju Toppinga E30, który posiada komplet wejść. W razie czego zapraszamy do nas na odsłuchy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Miisiiu91 napisał:

4-5tys 

No to dostaniesz powyższe. Polecam sprawdzic.

18 godzin temu, mcc64@wp.pl napisał:

Tego audiolaba sobie odpuść - za słabiutki jest, a do tego wersja play do sieci się nadaje co już było wałkowane na forum. 

Zgadzam się. No i obsługa sieci mizerna.

14 godzin temu, Miisiiu91 napisał:

magnat ma900 + klipsch RP-280f wtedy bez suba chyba ze ma ktoś wzmacniacz o takiej mocy jak magnat podobnym brzmieniu tylko z wyjsciem na suba :)?

RP 280F do dostania jeszcze nowe?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

No to dostaniesz powyższe. Polecam sprawdzic.

Zgadzam się. No i obsługa sieci mizerna.

RP 280F do dostania jeszcze nowe?

 

https://audioplaza.pl/products/23751-klipsch-reference-premiere-rp-280f-kolumny-podlogowe-salon-poznan?source=ceneo&utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=fc631e80-caa1-11bd-ffb5-b7a5c868621d   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.03.2023 o 08:51, Miisiiu91 napisał:

2 600 za sztukę? To przynajmniej o 600 zł za sztukę za drogo, chociaż kolu ny wg mnie bardzo fajne. Jedna sprawa posłuchaj je z magnatem nim podejmiesz decyzję, ja byłem mocno nastawiony na ten zestaw ale po odsłuchu zrezygnowałem, dla mnie zabardzo utęmperowal górę Klipscha. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...